F&B Manažer - prevádzkar

PANORÁMA ŠPORT HOTEL, a.s.

Miesto práce
Hornopotočná 5, -Trnava, okres Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hotel Holiday Inn Trnava hľadá do F&B teamu ľudí, ktorí našli vo svojej profesií vášeň a sú odhodlaní poskytnúť vynikajúce zážitky pre hotelových hostí.
- Organizovanie, riadenie, kontrola a zodpovednosť za plynulý a bezproblémový chod výrobného a odbytových stredísk hotela (kuchyňa, reštaurácia, lobby bar, congress bar, whisky bar)
- Komplexný a operatívny manažment prevádzky
- Zodpovednosť za tvorbu kalkulácií, jedálnych lístkov
- Zodpovednosť za efektivitu a logistiku skladového hospodárstva
- Zodpovednosť za riadne a včasné spracovanie inventúr
- Zodpovednosť za celkovú kvalitu poskytovaných služieb
- Zodpovednosť za zvyšovanie kvality a úrovne poskytovaných služieb
- Sledovanie a uplatňovanie noviniek a trendov v oblasti gastronómie
- Zodpovednosť za dodržiavanie legislatívnych noriem
- Dohľad a realizácia firemných akcií, školení, seminárov, rodinných osláv a spoločenských podujatí
- Zodpovednosť za správne, včasné a riadne spracovanie príslušných prevádzkových dokladov a výkazov
- Zabezpečovanie a kontrola dodržiavania prevádzkových, hygienických a bezpečnostných štandardov
- Kontrola a zodpovednosť za efektivitu práce na zverených úsekoch
- Komunikácia s klientom a vytváranie dlhodobých pozitívnych vzťahov
- Príprava, koordinovanie a zabezpečovanie požiadaviek klientov
- Práca s Materialsom a Micros v centrálnom PC na úseku F&B
- Komunikácia s dodávateľmi a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov
- Riešenie prípadných krízových situácií
- Navrhovanie a zlepšovanie nových pracovných postupov
- Vedenie, koordinácia a motivácia pracovníkov (kontrolná a riadiaca činnosť)
- Zodpovednosť za plnenie cieľov a úloh stanovených vedením spoločnosti
- Zúčastňovanie sa podľa potreby na kongresových a spoločenských akciách
- Zúčastňovanie sa na manažérskych poradách a „convention“ poradách

Ponúkame Vám primerané finančné ohodnotenie, strava v hotelovej kantíne zdarma, pracovná uniforma, wellness a fittness zdarma, parkovanie v podzemnej garáži, zaujímavý balík výhod, hotelové zľavy v celej EU v sieti IHG, možnosti učiť sa nové zručnosti, nadobúdať nové skúsenosti a rozvíjať svoju kariéru.

Stanete sa rovnocenným členom tímu pozitívnych odborníkov. A čo je najdôležitejšie, ponúkame vám priestor byť sami sebou a priestor kde môžete rásť.
Bližšie informácie o náplni práce poskytneme kandidátom na osobnom pohovore.
Ak toto znie pre vás ako vytúžený krok vo vašej kariére, napíšte nám .

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis a krátky motivačný list na e-mailovú adresu. Nezabudnite uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate: F&B Manager

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate požiadavky na kandidáta uvedené v tomto inzeráte, budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

V prípade, že Vás nekontaktujeme, za čo sa už vopred ospravedlňujeme, ale kritériá sú nastavené jasne, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Management, Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

prax na pozícii manažéra pre oddelenie FOOD & BEVERAGE MANAGER minimálne 3 roky PODMIENKA!
prax v hoteloch s minimálne 4*
profesionálny prístup ku klientom a k zamestnancom
práca s ľuďmi
vysoké pracovné nasadenie
organizácia a riadenie ľudí
ovládanie minimálne anglického jazyka PODMIENKA
príjemné komunikatívne vystupovanie

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.
Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3185687  Dátum zverejnenia: 14.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou