Reagujte bez životopisu

Asistent/ka predaja Wellensteyn - Bratislava - Eurovea - plný úväzok

RICHES TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás u nás čaká
Ak bunda, tak jedine Wellensteyn, pretože jej nositeľ sa v nej cíti pohodlne a teplo aj v tom najdrsnejšom počasí. Práve to robí zo značky Wellensteyn kultovú značku búnd, ktorá vyniká aj medzi prémiovými odevnými výrobkami.
Kvalitnou obsluhou v našich predajniach pomáhame každému zákazníkovi vybrať si ten najvhodnejší produkt. Ceníme si nasadenie a prácu.
Hľadáme asistenta/asistentku predaja do našej novootvorenej predajne! Pridáš sa k nám v našej misii? Prihlás sa!
Náplň práce:
• najdôležitejšie je milo pomáhať zákazníkom pri orientácii a nakupovaní,
• zodpovednosť za pokladňu a predaj výrobkov,
• uvítame Tvoje nápady ohľadne predajne, kreativitu a snahu oceníme,
• pridelené úlohy plniť precízne,
Na obsadenie tejto pozície budeš mať výhodu, ak:
• si už pracoval(a) v nadnárodnej spoločnosti, skúsenosti získané u nadnárodnej spoločnosti sú užitočné aj pre nás
• máš obchodnú kvalifikáciu.

• práca v exkluzívnej predajni, predaj nemeckej luxusnej značky
• bonus na základe predaja a Tvojho individuálneho výkonu
• zvýšenie platu: po 3 mesiacoch v prvom roku, potom každoročne,
• po skúšobnej dobe 50 % zamestnaneckú zľavu,
• príspevok na stravovanie,
• bezplatná káva a čaj počas pracovnej doby
• stabilná spoločnosť, dlhodobá pracovná príležitosť
• počas zaškolenia Ti budeme oporou, nehodíme ťa hneď do hlbokej vody – naším cieľom je, aby si mal(a) solídne znalosti a vystupoval(a) sebavedomo.

A teraz si na ťahu Ty – Prihlás sa!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Retail

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• milá a zdvorilá osobnosť,
• práca s počítačom na užívateľskej úrovni,
• uvítame maďarský, anglický alebo nemecký jazyk,
• si otvorený a energický človek, ktorý je pre prácu nadšený rovnako ako my.

Spoločnosť pôsobí v oblasti maloobchodu.
ID: 4410704  Dátum zverejnenia: 21.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac