Prevádzkový elektrikár

Pannon - Work Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Veľké Blahovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,24 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti
- vykonávanie pravidelnej kontroly zariadení
- oprava a výmena elektrických častí prístrojov, strojov a zariadení
odborná spôsobilosť § 22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. a vyššia - výhodou

- po 3 mesiacoch motivačné príplatky/mesiac až do 80 €
- preplatené nadčasy
- výplata na účte vždy do 15. dňa v mesiaci
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš partner sa zaoberá strojárskou výrobou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Naša firma je slovenskou pobočkou spoločnosti Pannon-Work ZRt. so sídlom v Budapesti. Pannon-Work Rt pôsobí na trhu práce od roku 1989, zaoberá sa náborom, organizovaním a výberom pracovnej sily, komplexnou realizáciou pracovných projektov. V roku 2010 počet našich partnerov presiahol 500, sú to tak nadnárodné spoločnosti ako aj malé a stredné firmy. Pannon-work Rt.je podnik s osvedčením podľa normy riadenia kvality ISO 9001:2000.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pannon-Work Slovakia s.r.o.
Ulica Biskupa Kondého 4577/16
92901 Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Work Slovakia Pannon
Tel.: +421907575818
E-mail: poslať životopis
ID: 3897772  Dátum zverejnenia: 26.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6,24 EUR/hod.