Kontrolór kvality a vedúci lisovne

Pannon - Work Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Veľké Blahovo
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrolór kvality:
- vykonávanie vstupnej, výstupnej a medzioperačnej kontroly
- identifikácia/roztriedenie nezhodných výrobkov
- zaevidovanie nameraných odchýlok
- administratívne práce súvisiace s reklamáciami
- kontrola dodržiavania technologickej disciplíny
- schopnosť čítať technické výkresy
- používanie meracích prístrojov

Vedúci lisovne:
- plánovanie, organizácia výroby
- evidencia strojov a nástrojov, starostivosť o ich údržbu
- vedenie dielne
- riadenie technickej dokumentácie
- pravidelné kontrolovanie výrobných procesov
- prax získaná v obalsti vedenia zamestnancov - podmienkou
- prax získaná v oblasti lisovania - výhodou
- schopnosť konštruktívne a promptne riešiť problémy
- zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť

- konečná mzda s dohodou podľa skúseností a praxe kandidáta
- po 3. mesiacoch motivačné príplatky/mesiac až do 200 €
- preplatené nadčasy
- výplata na účte vždy do 15. dňa v mesiaci
- práca v stabilnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš partner sa zaoberá so strojárskou výrobou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Naša firma je slovenskou pobočkou spoločnosti Pannon-Work ZRt. so sídlom v Budapesti. Pannon-Work Rt pôsobí na trhu práce od roku 1989, zaoberá sa náborom, organizovaním a výberom pracovnej sily, komplexnou realizáciou pracovných projektov. V roku 2010 počet našich partnerov presiahol 500, sú to tak nadnárodné spoločnosti ako aj malé a stredné firmy. Pannon-work Rt.je podnik s osvedčením podľa normy riadenia kvality ISO 9001:2000.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pannon-Work Slovakia s.r.o.
Ulica Biskupa Kondého 4577/16
92901 Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Work Slovakia Pannon
Tel.: +421907575818
E-mail: poslať životopis
ID: 3897763  Dátum zverejnenia: 26.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac