4,45 - 4,7 EUR/hod.

Skladník s oprávnením na VZV - priamo do kmeňa spoločnosti

Pannon - Work Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ulica Zeppelina, Levice, Okres Levice, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bezpečné vykladanie a nakladanie kamiónov
- ukladanie hotových výrobkov a surového materiálu do regálov
- dodržiavanie predpisov
-trojzmenný pracovný režim

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 950 EUR/ mesiac + 13. a 14. plat + príspevok na dochádzku

- pracovná zmluva priamo od spoločnosti
- príplatok za prácu v noci + 1,50 Eur/ hodina
- príplatok za poobednajšiu zmenu + 0,24 Eur/hodina
- nadčasové príplatky cez soboty + 50%, nedele + 100%, štátny sviatok + 150% z priemerného zárobku
- stravný lístok v hodnote 4 Eur/deň
- doprava individuálna
- príspevok na cestovné náklady 0,15 Eur/km /len cesta do práce
- dochádzkový bonus 85 Eur/mesiac
- 13. a 14. výplata

Životopisy prosím posielať e-mailom. Informovaní budú len vhodní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.10.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodna spoločnost pôsobiaca v oblasti skladovania a logistiky.
Úplne novo etablujúca spoločnosť na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všeobecné spôsobilosti:
samostatnosť
Ďalšie požiadavky:
- vodičský preukaz na VZV ( v prípade preukazu po splatnosti, preukaz obnovíme )
- skúsenosti s používaním skenneru je výhodou
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

Naša firma je slovenskou pobočkou spoločnosti Pannon-Work ZRt. so sídlom v Budapesti. Pannon-Work Rt pôsobí na trhu práce od roku 1989, zaoberá sa náborom, organizovaním a výberom pracovnej sily, komplexnou realizáciou pracovných projektov. V roku 2010 počet našich partnerov presiahol 500, sú to tak nadnárodné spoločnosti ako aj malé a stredné firmy. Pannon-work Rt.je podnik s osvedčením podľa normy riadenia kvality ISO 9001:2000.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pannon-Work Slovakia s.r.o.
Ul. Biskupa Kondého 4577/18
929 01 Dunajská Streda

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ján Sárközi
Tel.: +421315511844
E-mail: poslať životopis
ID: 3783780   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 950 EUR/ mesiac + 13. a 14. plat + príspevok na dochádzku