585 - 750 EUR

Operátor/ka výroby s dopravou

Pannon - Work Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba a kompletizácia antén do autorádií a autopríslušenstva
alebo
- Ručné spájkovanie na oddelení výroby plošných spojov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

585 EUR

- dochádzkový bonus vo výške 50 eur
- bonus za kvalitu vo výške 50 eur
- príplatky
- zabezpečená doprava na trase: Tomášikovo, Jahodná, Dunajský Klátov, Malé Dvorníky, Veľké Dvorníky, Dunajská Streda, Veľké Blahovo, Vydrany, Orechová Potôň, Michal na Ostrove, Lehnice

NOVÁ TRASA: Kolárovo, Veľký Meder, Okoč, Topoľníky, Trhová Hradská, Trstice, Gabčíkovo, Vrakúň

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaný budú len vybraný uchádzači.
Životopisy prosím zasielať na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť z oblasti výroby elektrosúčiastok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- jemná motorika
- dobrý zrak
- dobrý zdravotný stav (práca väčšinou v stoji)

Naša firma je slovenskou pobočkou spoločnosti Pannon-Work ZRt. so sídlom v Budapesti. Pannon-Work Rt pôsobí na trhu práce od roku 1989, zaoberá sa náborom, organizovaním a výberom pracovnej sily, komplexnou realizáciou pracovných projektov. V roku 2010 počet našich partnerov presiahol 500, sú to tak nadnárodné spoločnosti ako aj malé a stredné firmy. Pannon-work Rt.je podnik s osvedčením podľa normy riadenia kvality ISO 9001:2000.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pannon-Work Slovakia s.r.o.
Ul. Biskupa Kondého 4577/18
929 01 Dunajská Streda
ID: 3712629   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   585 EUR