HR Recruiter/Náborár so znalosťou nemeckého jazyka

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Biskupa Kondého 4577/16, 929 01 Dunajská Streda
Termín nástupu
na základe dohody
Mzdové podmienky (brutto)
od 700 eur v závislosti od skúsenosti + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vyhľadávanie vhodných uchádzačov zo Slovenska najmä pre nemeckého a rakúskeho partnera, podávanie inzercií, realizácia výberových konaní a osobných pohovorov s uchádzačmi, príprava reportov, kontakt so zamestnancami a s partnermi, administratívne úlohy

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím posielajte na adresu [email protected]
Informovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Naša firma je slovenskou pobočkou spoločnosti Pannon-Work Rt. so sídlom v Budapesti. Pannon-Work Rt pôsobí na trhu práce od roku 1989, zaoberá sa náborom, organizovaním a výberom pracovnej sily, komplexnou realizáciou pracovných projektov. V roku 2010 počet našich partnerov presiahol 500, sú to tak nadnárodné spoločnosti ako aj malé a stredné firmy. Pannon-work Rt.je podnik s osvedčením podľa normy riadenia kvality ISO 9001:2000.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, znalosť MS Office, tímová práca, vodičský preukaz typu B je výhodou
pracovné skúsenosti z oblasti recruitingu výhodou

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: WHC Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 3480029  Dátum zverejnenia: 15.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 700 eur v závislosti od skúsenosti + odmeny