Elektrotechnik Junior / Senior / světelný technik

PANLUX s.r.o.

Místo práce
Okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Společnost PANLUX s.r.o. hledá nové posily do týmu na pozici ELEKTROTECHNIK junior / senior / SVĚTELNÝ TECHNIK.

Místo výkonu práce Kladruby u Teplic, 415 01, Česká republika. Ubytování možné po domluvě na firmě, následně pomůžeme s případným pronájmem bydlení v blízkosti zaměstnání.

Náplň práce:

  • příprava dokumentace projektů, rozpočtů, světelně technických návrhů

  • poradenství v oblasti osvětlovací techniky

  • spolupráce s projektanty, architekty, investory

  • vnitrofiremní komunikace s vlastním obchodním týmem (spolupráce s obchodním oddělením)

  • práce s programy typu Wils/BuldingDesign, DIALux, Relux, AutoCAD

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro-technického směru

  • znalost MS Office

  • znalost programů pro výpočet osvětlení výhodou, ne podmínkou (DIALux, AutoCad, Relux, Wils/BuldingDesign)

  • aktivní přístup k práci a ochota se vzdělávat

  • smysl pro "technické věci"

  • schopnost samostatné a systematické práce, zodpovědnost

  • přátelská komunikace

  • schopnost dotahovat svěřené úkoly do zdárného konce

  • praxe v oboru vítána, ale rádi pomůžeme i se zaučením v oblasti osvětlení

Nabízíme:

  • zajímavou práci v kolektivu odborníků, jenž Vám pomohou v odborném rozvoji
  • zázemí stabilní společnosti
  • plný pracovní úvazek
  • možnost osobního rozvoje a navázání dlouhodobé spolupráce

  • zajímavé finanční ohodnocení

Adresa společnosti

Kladruby 108
41501 Kladruby

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Karolína Veselá
E-mail: poslat životopis

ID: 3848031  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.