Účtovník

Pankl Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Od 1 400 EUR/mesiacMesačná mzda 1400,- až 1600,- Eur/ brutto. Platové ohodnotenie závisí od kvalifikácie a predchádzajúcich skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Účtovanie :

- faktúr (vstup a výstup)

- pokladne (EUR, CZK, USD)

- bankové výpisy

- predpisy mesačných leasingov

- interné doklady

- výstupy z miezd

- nedokončená výroba, sklad hotových výrobkov

- majetkové účtovníctvo

* Príprava výkazu DPH a súhrnný mesačný výkaz

* Príprava kalkulácie DzP PO

* Pokladničná agenda

* Inventarizácia účtov (fyzické a dokladové inventúry)

* Príprava podkladov pre audit

* Vykonávať mesačné uzávierkové operácie

* Príprava výkazu DEV

* Hlásenia pre NBS (PZI, FORM4)

* Hlásenie Intrastat

* Zamestnanec sa zaväzuje vykonávať aj vyššie neuvedené činnosti, pokiaľ súvisia s dojednaným druhom práce.

Príspevok na cestovné od 10km / 0,25 eur / km
Bezplatná autobusová kyvadlová doprava SAD- Pankl-SAD
Podniková jedáleň - zamestnanec prispieva na stravu len 0,70 Eur
Zaujímavý sociálny program - firemné akcie, detské akcie, športové akcie, wellness vstupy, bezplatný vstup do fitnescentra, poukazy do lekárne, permanentky na letné kúpalisko.
Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredoškolské/Vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Access - Mierne pokročilý
abas ERP - Základy

Počet rokov praxe

3

*Viacročná prax v oblasti vedenia účtovníctva, fakturácia

* Ovládanie účtovníctva ( jednoduché, podvojné, majetkové) , fakturácia

* PC Znalosti

* Nemecký jazyk - výhodou

*Zodpovedný prístup k práci

* Schopnosť riešenia problémov

* Systematickosť

* Spoľahlivosť

- Naša firma vyrába mechanické systémy v oblasti technologicky vyspelých výrobkov pre dynamické súčiastky na špecializovanom trhu pretekárskeho priemyslu, priemyslu luxusných automobilov a leteckého priemyslu.
- Našim cieľom je byť vedúcim podnikom v oblasti inovácií pri zavádzaní nových produktov a materiálov vo všetkých našich obchodných a podnikateľských oblastiach.
- S našimi zákazníkmi zdieľame vášeň spojenú s víťazstvom. Chceme zo seba dostať to najlepšie a všetkými silami sa usilujeme o to, aby sme vyrábali systémy najvyššej kvality.
- Konáme v presvedčení, že naši zamestnanci predstavujú náš najcennejší potenciál. Vytvárame prostredie, ktoré podporuje výkonnosť a chceme byť atraktívni pre kreatívnych a lojálnych zamestnancov. Ceníme si a podporujeme aj odborný a osobnostný rast našich zamestnancov. Podporujeme otvorenosť a spravodlivosť v styku s našimi zamestnancami a kolegami.

High Tech- Vysoká technologická úroveň
- vyvíjame a vyrábame technické systémy, ktoré sú jednotkou na trhu. Naše podnikanie sa opiera o najmodernejšie poznatky. Sme zástancom presadzovania nových myšlienok. Intenzívnym výskumom si zabezpečujeme technologický náskok.

High Speed- Vysoká rýchlosť
- usilujeme sa o to, aby sme vo všetkých oblastiach nášho podnikania boli najrýchlejší. Chceme sa niekam dostať a sme pripravení na neustále zlepšenie. Odhaľujeme konštrukčné možnosti v našej špeciálnej oblasti podnikania a robíme príslušné kroky.

High Quality- vysoká kvalita
- kvalita pre nás znamená dokonalosť až po najmenší detail. Koncentrujeme našu energiu na potreby našich zákazníkov. Kvalita pre nás znamená aj snahu o dlhodobý vzťah založený na dôvere s našimi obchodnými partnermi a kolegami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421911660502
E-mail: poslať životopis
ID: 4795403  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac