Junior Inžinier Kvality

Pankl Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pankl Automotive, Topoľčany
Termín nástupu
Ihneď
950 EUR/mesiacNástupná brutto mzda je 950 Eur, Príspevok na cestovné od 10km / 0,15 eur x km x počet pracovných zmien v mesiaci DDS príspevok zamestnávateľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaistenie, aby produkt vyhovoval požiadavkám zákazníka
Príprava podkladov pre spracovanie reklamačného konania (zákazníci a dodávateľa) pod dohľadom Senior kvality inžiniera a prevádzkového riaditeľa/ vedúceho PC
Príprava podkladov na spracovanie 8D reportov v spolupráci s určeným tímom ( tím : technológ, vedúci výroby, zoraďovač, logista) :
Definovanie nápravných opatrení, kontrola efektívnosti nasadených opatrení
Riešenie problémov pomocou root cause analysis / analýzy koreňovej príčiny metódami (Ishikawa diagram, 5x Prečo )
Realizácia kontroly podľa špecifikácií napr. smerníc
Vedenie dokumentácií ako Katalógy chýb / Hodnotenia nepodarkov
Vykonávanie školení
Vykonávanie dohľadu nad Q-Gate
Týždenné, mesačné a ročné vyhodnotenie Q-Gate
Týždenné, mesačné a ročné vyhodnotenie interných zmätkov :
Definovanie nápravných opatrení na internú zmätkovitosť v spolupráci s určeným tímom ( tím : technológ, vedúci výroby, zoraďovač, logista)
Kontrola efektívnosti nasadených nápravných opatrení
Príprava podkladov a vzorkovanie produktov podľa VDA/PPAP pod dohľadom Senior kvality inžiniera a prevádzkového riaditeľa/ vedúceho PC
Sledovanie ukazovateľov – vývoj reklamácií na zákazníkov, dodávateľov, PPM / Odchýlky
Komunikácia s dodávateľmi pod dohľadom senior kvality inžiniera a prevádzkového riaditeľa/ vedúceho PC
Komunikácia so zákazníkom pod dohľadom senior kvality inžiniera a prevádzkového riaditeľa /vedúceho PC
Vytváranie dokumentácie pre QM - systém pod dohľadom senior kvality inžiniera a prevádzkového riaditeľa /vedúceho PC
Spolupráca s ostatnými oddeleniami / vlastníkom procesu
polupráca pri vytváraní procesnej FMEA, pri vytváraní kontrolných plánov pod správu QS
Vytváranie kontrolných plánov
Sledovanie včasností odpovedí k zákazníkovi ako aj od dodávateľov
Príprava podkladov pre zakaznické portály
Zodpovednosť za kvalitu

Bezplatná autobusová kyvadlová doprava SAD- Pankl-SAD,
Podniková jedáleň ( teplá strava je zabezpečená na všetky 3 pracovné zmeny - obedy, večere a nočné ) - zamestnanec prispieva na stravu len 0,50 Eur,
Zaujímavý sociálny program - firemné akcie, detské akcie, športové akcie, wellness vstupy
DDS príspevok zamestnávateľa
Odmena - priveď známeho (200€/300€/100€)

Vhodné aj pre Absolventa vysokej / strednej školy. Možnosť kariérneho rastu na pozíciu Senior Inžinier kvality.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Naša firma vyrába mechanické systémy v oblasti technologicky vyspelých výrobkov pre dynamické súčiastky na špecializovanom trhu pretekárskeho priemyslu, priemyslu luxusných automobilov a leteckého priemyslu.
- Našim cieľom je byť vedúcim podnikom v oblasti inovácií pri zavádzaní nových produktov a materiálov vo všetkých našich obchodných a podnikateľských oblastiach.
- S našimi zákazníkmi zdieľame vášeň spojenú s víťazstvom. Chceme zo seba dostať to najlepšie a všetkými silami sa usilujeme o to, aby sme vyrábali systémy najvyššej kvality.
- Konáme v presvedčení, že naši zamestnanci predstavujú náš najcennejší potenciál. Vytvárame prostredie, ktoré podporuje výkonnosť a chceme byť atraktívni pre kreatívnych a lojálnych zamestnancov. Ceníme si a podporujeme aj odborný a osobnostný rast našich zamestnancov. Podporujeme otvorenosť a spravodlivosť v styku s našimi zamestnancami a kolegami.

High Tech- Vysoká technologická úroveň
- vyvíjame a vyrábame technické systémy, ktoré sú jednotkou na trhu. Naše podnikanie sa opiera o najmodernejšie poznatky. Sme zástancom presadzovania nových myšlienok. Intenzívnym výskumom si zabezpečujeme technologický náskok.

High Speed- Vysoká rýchlosť
- usilujeme sa o to, aby sme vo všetkých oblastiach nášho podnikania boli najrýchlejší. Chceme sa niekam dostať a sme pripravení na neustále zlepšenie. Odhaľujeme konštrukčné možnosti v našej špeciálnej oblasti podnikania a robíme príslušné kroky.

High Quality- vysoká kvalita
- kvalita pre nás znamená dokonalosť až po najmenší detail. Koncentrujeme našu energiu na potreby našich zákazníkov. Kvalita pre nás znamená aj snahu o dlhodobý vzťah založený na dôvere s našimi obchodnými partnermi a kolegami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4075239  Dátum zverejnenia: 5.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac