Vedúci oddelenia údržby

Pankl Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia a dozor nad drobnými, strednými a generálnymi opravami výrobných zariadení a konštrukčných celkov
Zabezpečovanie umiestnenia, premiestnenia, odvozu a pripojenia výrobných zariadení
Vytváranie „Plánu preventívnych prehliadok“ autonómnych prehliadok“inšpekčných prehliadok“
Koordinácia a riadenie činností Fluid manažmentu
Spracovanie, evidencia a vyhodnocovanie vykonávania prehliadok / opráv strojov a technologických zariadení
Diagnostikovanie porúch strojov a posúdenie náročnosti opravy, následné zaplánovanie a koordinácia s príslušným vedúcim profit centra
Spolupráca s externými spoločnosťami pri opravách, inštaláciách strojov a výrobných zariadení, správy budovy
Komunikácia s externými dodávateľmi služieb na servis a dodávku náhradných dielov
Koordinácia a riadenie činností vykonávaných oddelením údržby
Personálne hodnotenie pracovníkov údržby
Spracovávanie riziko- analýzy strojov a technologických zariadení
Predkladanie a realizácia návrhov pre stroje určené na stredné, generálne opravy, predkladanie návrhov na vyradenie strojov z prevádzky na základe posúdenia technického stavu stroja
Zaistenie predpísaných kontrol a revízií elektrických zariadení, tlakových nádob, plynu, žeriavov, VZV
Pravidelná kontrola a vyhodnocovanie stavu objektu
Realizácia plánovanej kontroly a údržbovej činnosti objektu ,plánované kontrolné a údržbové činnosti stavebnej časti objektu, plánované kontrolné a údržbové činnosti technologických zariadení
Koordinácia zdravotných inštalácií a osvetlenia
Zamestnanec sa zaväzuje vykonávať aj vyššie neuvedené činnosti, pokiaľ súvisia s dojednaným druhom práce

Mzda je uvedená najnižšia možná, závisí od pracovných skúseností kandidáta,
Príspevok na cestovné od 10km / 0,10 eur x km x počet pracovných zmien v mesiaci,
Vernostný bonus za odpracované roky,
Práca v dynamickom kolektíve,
Zaujímavý sociálny program - firemné akcie, športové akcie, wellness vstupy, jazykové kurzy priamo vo firme,
Stravovanie v podnikovej jedálni

Vopred ďakujeme uchádzačom o prejavený záujem o inzerovanú pracovnú ponuku, avšak kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Vaše žiadosti spolu s pracovným životopisom môžete zasielať na emailovú adresu: [email protected], alebo aj na poštovú adresu:

personálne oddelenie
Práznovská cesta 4707/10
955 01 Topoľčany

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, elektrotechnický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Viacročné skúsenosti na pozícii vedúceho údržby - ideálne vo výrobnej spoločnosti, strojárskej
Elektrotechnické znalosti
Znalosť riadiacich systémov Fanuc, Siemens
PC Znalosti (MS Office)
Organizačné schopnosti
Schopnosť riešenia problémov
Systematický a vecný prístup k práci
Samostatnosť
Svedomitosť

- Naša firma vyrába mechanické systémy v oblasti technologicky vyspelých výrobkov pre dynamické súčiastky na špecializovanom trhu pretekárskeho priemyslu, priemyslu luxusných automobilov a leteckého priemyslu.
- Našim cieľom je byť vedúcim podnikom v oblasti inovácií pri zavádzaní nových produktov a materiálov vo všetkých našich obchodných a podnikateľských oblastiach.
- S našimi zákazníkmi zdieľame vášeň spojenú s víťazstvom. Chceme zo seba dostať to najlepšie a všetkými silami sa usilujeme o to, aby sme vyrábali systémy najvyššej kvality.
- Konáme v presvedčení, že naši zamestnanci predstavujú náš najcennejší potenciál. Vytvárame prostredie, ktoré podporuje výkonnosť a chceme byť atraktívni pre kreatívnych a lojálnych zamestnancov. Ceníme si a podporujeme aj odborný a osobnostný rast našich zamestnancov. Podporujeme otvorenosť a spravodlivosť v styku s našimi zamestnancami a kolegami.

High Tech- Vysoká technologická úroveň
- vyvíjame a vyrábame technické systémy, ktoré sú jednotkou na trhu. Naše podnikanie sa opiera o najmodernejšie poznatky. Sme zástancom presadzovania nových myšlienok. Intenzívnym výskumom si zabezpečujeme technologický náskok.

High Speed- Vysoká rýchlosť
- usilujeme sa o to, aby sme vo všetkých oblastiach nášho podnikania boli najrýchlejší. Chceme sa niekam dostať a sme pripravení na neustále zlepšenie. Odhaľujeme konštrukčné možnosti v našej špeciálnej oblasti podnikania a robíme príslušné kroky.

High Quality- vysoká kvalita
- kvalita pre nás znamená dokonalosť až po najmenší detail. Koncentrujeme našu energiu na potreby našich zákazníkov. Kvalita pre nás znamená aj snahu o dlhodobý vzťah založený na dôvere s našimi obchodnými partnermi a kolegami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3869508  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac