Výrobný pracovník - razič

Pankl Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
800 - 850 EUR/mesiacod 3,16 eur / hod + uvedené bonusy, zmenové príplatky k základnej mzde, nástupná brutto mzda 800 Eur, po zaučení ďalšie navýšenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Presun výkovkov zo skladu výkovkov na pracovisko popisovania
Uskladnenie prázdnych gitterboxov
Vizuálna kontrola dielov
Popisovanie výkovkov podľa technologického postupu
Uskladnenie výkovkov podľa medzioperačného baliaceho predpisu
Práca v nepretržitej prevádzke

Mesačný motivačný bonus 50 Eur,
Mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas nad rámec ZP - extra bonusy,
Príspevok na cestovné od 10km / 0,10 eur x km x počet pracovných zmien v mesiaci,
Bezplatná autobusová kyvadlová doprava SAD- Pankl-SAD,
Podniková jedáleň ( obedy, večery 7 dní v týždni ),
Zaujímavý sociálny program - firemné akcie, detské akcie, športové akcie, wellness vstupy

Žiadosti spolu s pracovným životopisom môžete zasielať alebo osobne priniesť na poštovú adresu:

personálne oddelenie
Práznovská cesta 4707/10
955 01 Topoľčany

alebo emailovú adresu: [email protected]

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOU/SŠ strojárske, obsluha obrábacích strojov

prax vo výrobnej firme výhodou
manuálna zručnosť

- Naša firma vyrába mechanické systémy v oblasti technologicky vyspelých výrobkov pre dynamické súčiastky na špecializovanom trhu pretekárskeho priemyslu, priemyslu luxusných automobilov a leteckého priemyslu.
- Našim cieľom je byť vedúcim podnikom v oblasti inovácií pri zavádzaní nových produktov a materiálov vo všetkých našich obchodných a podnikateľských oblastiach.
- S našimi zákazníkmi zdieľame vášeň spojenú s víťazstvom. Chceme zo seba dostať to najlepšie a všetkými silami sa usilujeme o to, aby sme vyrábali systémy najvyššej kvality.
- Konáme v presvedčení, že naši zamestnanci predstavujú náš najcennejší potenciál. Vytvárame prostredie, ktoré podporuje výkonnosť a chceme byť atraktívni pre kreatívnych a lojálnych zamestnancov. Ceníme si a podporujeme aj odborný a osobnostný rast našich zamestnancov. Podporujeme otvorenosť a spravodlivosť v styku s našimi zamestnancami a kolegami.

High Tech- Vysoká technologická úroveň
- vyvíjame a vyrábame technické systémy, ktoré sú jednotkou na trhu. Naše podnikanie sa opiera o najmodernejšie poznatky. Sme zástancom presadzovania nových myšlienok. Intenzívnym výskumom si zabezpečujeme technologický náskok.

High Speed- Vysoká rýchlosť
- usilujeme sa o to, aby sme vo všetkých oblastiach nášho podnikania boli najrýchlejší. Chceme sa niekam dostať a sme pripravení na neustále zlepšenie. Odhaľujeme konštrukčné možnosti v našej špeciálnej oblasti podnikania a robíme príslušné kroky.

High Quality- vysoká kvalita
- kvalita pre nás znamená dokonalosť až po najmenší detail. Koncentrujeme našu energiu na potreby našich zákazníkov. Kvalita pre nás znamená aj snahu o dlhodobý vzťah založený na dôvere s našimi obchodnými partnermi a kolegami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3712632  Dátum zverejnenia: 9.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 850 EUR/mesiacod 3,16 eur / hod + uvedené bonusy, zmenové príplatky k základnej mzde, nástupná brutto mzda 800 Eur, po zaučení ďalšie navýšenie