Skladník

Pankl Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
od 650 Eur/ brutto počas skúšobnej doby + motivačný bonus 50 Eur + 250 Eur legisl. príplatky, po skúšobnej dobe zvýšenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem materiálu / náradia od dodávateľa /kooperant (systémovo /fyzicky)
Vizuálna kontrola dodaného materiálu od dodávateľa/kooperanta
Expedovanie materiálu k zákazníkovi (systémovo / fyzicky)
Vyskladnenie tovaru do výroby
Príjem hotových výrobkov na expedičný sklad (systémovo / fyzicky
Tvorba skladových pozícií pre materiál
Vykonávanie inventúr
Centrálna správa obalového hospodárstva
Kontrola dodacích listov v rámci dodávky materiál

práca v nepretržitej prevádzke ( 12-ky, režim 2 dni ráno-2 dni voľno-2 dni noc )
bezplatná kyvadlová doprava z/do zamestnania,
stravovanie v podnikovej jedálni,
príspevok na cestovné, mzdové príplatky nad rámec Zákonníka práce,
firemné akcie, sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť spolu so životopisom zasielajte na adresu:

personálne oddelenie
Práznovská cesta 4707/10
955 01 Topoľčany

osobne na vrátnicu/recepciu spoločnosti, alebo na uvedený email.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

platné oprávnenie na VZV
skúsenosti s prácou v sklade
práca s PC na užívateľskej úrovni
samostatnosť, precíznosť a zodpovednosť

- Naša firma vyrába mechanické systémy v oblasti technologicky vyspelých výrobkov pre dynamické súčiastky na špecializovanom trhu pretekárskeho priemyslu, priemyslu luxusných automobilov a leteckého priemyslu.
- Našim cieľom je byť vedúcim podnikom v oblasti inovácií pri zavádzaní nových produktov a materiálov vo všetkých našich obchodných a podnikateľských oblastiach.
- S našimi zákazníkmi zdieľame vášeň spojenú s víťazstvom. Chceme zo seba dostať to najlepšie a všetkými silami sa usilujeme o to, aby sme vyrábali systémy najvyššej kvality.
- Konáme v presvedčení, že naši zamestnanci predstavujú náš najcennejší potenciál. Vytvárame prostredie, ktoré podporuje výkonnosť a chceme byť atraktívni pre kreatívnych a lojálnych zamestnancov. Ceníme si a podporujeme aj odborný a osobnostný rast našich zamestnancov. Podporujeme otvorenosť a spravodlivosť v styku s našimi zamestnancami a kolegami.

High Tech- Vysoká technologická úroveň
- vyvíjame a vyrábame technické systémy, ktoré sú jednotkou na trhu. Naše podnikanie sa opiera o najmodernejšie poznatky. Sme zástancom presadzovania nových myšlienok. Intenzívnym výskumom si zabezpečujeme technologický náskok.

High Speed- Vysoká rýchlosť
- usilujeme sa o to, aby sme vo všetkých oblastiach nášho podnikania boli najrýchlejší. Chceme sa niekam dostať a sme pripravení na neustále zlepšenie. Odhaľujeme konštrukčné možnosti v našej špeciálnej oblasti podnikania a robíme príslušné kroky.

High Quality- vysoká kvalita
- kvalita pre nás znamená dokonalosť až po najmenší detail. Koncentrujeme našu energiu na potreby našich zákazníkov. Kvalita pre nás znamená aj snahu o dlhodobý vzťah založený na dôvere s našimi obchodnými partnermi a kolegami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1726054  Dátum zverejnenia: 28.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 650 Eur/ brutto počas skúšobnej doby + motivačný bonus 50 Eur + 250 Eur legisl. príplatky, po skúšobnej dobe zvýšenie