Technológ / programátor CNC

Pankl Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
od 1100 Eur / brutto - podľa skúseností, uvedená mzda je najnižšia možná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samotné vytváranie programov na základe výkresovej dokumentácie,
Kreslenie a modelovanie dráhy nástroja pomocou CAD/CAM programu,
Nastavovanie programov na strojných zariadeniach pri nábehu nových projektov,
Určovanie náriadia pre obrábanie podľa výkresových požiadaviek pri nábehu výroby,
Zoraďovanie strojných zariadení pre výrobu prototypov a vzoriek,
Spolupráca pri príprave a udržiavanie procesnej dokjumentácie pre overovaciu a sériovú výrobu,
Spolupráca pri vytváraní riadiaceho plánu procesu, protokolov o kontrole prvého a posledného kusa,
Podpora technika pre manažment náradia,
Spolupráca s kvalitou, výrobou a logistikou v rámci spoločnosti.

Uvedená mzda je minimálna mzda pre danú pracovnú pozíciu, ktorá môže byť odchýlna pri nástupe, t.z. vyššia,
Práca v dynamickom kolektíve,
Bohatý sociálny program - firemné akcie, športové akcie, wellnes program,
Jazykové kurzy priamo vo firme,
Stravovanie v podnikovej jedálni.

Prosíme uchádzačov, ktorých oslovila pracovná pozícia, aby posielali žiadosti s pracovným životopisom na:

Pankl Automotive Slovakia, s.r.o
Práznovská cesta 4707/10
955 01 Topoľčany

alebo mailovú adresu spoločnosti.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky danej pozície.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske technológie, materiály

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

sériovej výrobe v oblasti automotive

Počet rokov praxe

3

Odborné skúsenosti z oblasti programovania, zoraďovania a odlaďovania CNC strojov
Odborné skúsenosti modelovania a kreslenia dielov, generovanie dráh nástrojov pomocou CAD/CAM programov EdgeCam 2015 R2 , Part Modelár 2015 R2, Auto Cad 2011, GstarCAD8.
Vedomosti z oblasti výrobnej techniky, CNC výrobných zariadení / FANUC, SIEMENS, TRAUB
Odborné skúsenosti a znalosti pre riešenie nových dopytov, tvorba Návrhov Technológii .
PC vedomosti (MS Office), CAD / CAM
Znalosti štatistických metód (poloha, rozptyl, ovládanie, procesná spôsobilosť)
Znalosti nástrojov kvality FMEA, 8D, Problem Solving
Nemecký jazyk/ Anglický jazyk-slovom a písmom výhodou

- Naša firma vyrába mechanické systémy v oblasti technologicky vyspelých výrobkov pre dynamické súčiastky na špecializovanom trhu pretekárskeho priemyslu, priemyslu luxusných automobilov a leteckého priemyslu.
- Našim cieľom je byť vedúcim podnikom v oblasti inovácií pri zavádzaní nových produktov a materiálov vo všetkých našich obchodných a podnikateľských oblastiach.
- S našimi zákazníkmi zdieľame vášeň spojenú s víťazstvom. Chceme zo seba dostať to najlepšie a všetkými silami sa usilujeme o to, aby sme vyrábali systémy najvyššej kvality.
- Konáme v presvedčení, že naši zamestnanci predstavujú náš najcennejší potenciál. Vytvárame prostredie, ktoré podporuje výkonnosť a chceme byť atraktívni pre kreatívnych a lojálnych zamestnancov. Ceníme si a podporujeme aj odborný a osobnostný rast našich zamestnancov. Podporujeme otvorenosť a spravodlivosť v styku s našimi zamestnancami a kolegami.

High Tech- Vysoká technologická úroveň
- vyvíjame a vyrábame technické systémy, ktoré sú jednotkou na trhu. Naše podnikanie sa opiera o najmodernejšie poznatky. Sme zástancom presadzovania nových myšlienok. Intenzívnym výskumom si zabezpečujeme technologický náskok.

High Speed- Vysoká rýchlosť
- usilujeme sa o to, aby sme vo všetkých oblastiach nášho podnikania boli najrýchlejší. Chceme sa niekam dostať a sme pripravení na neustále zlepšenie. Odhaľujeme konštrukčné možnosti v našej špeciálnej oblasti podnikania a robíme príslušné kroky.

High Quality- vysoká kvalita
- kvalita pre nás znamená dokonalosť až po najmenší detail. Koncentrujeme našu energiu na potreby našich zákazníkov. Kvalita pre nás znamená aj snahu o dlhodobý vzťah založený na dôvere s našimi obchodnými partnermi a kolegami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1145648  Dátum zverejnenia: 7.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100 Eur / brutto - podľa skúseností, uvedená mzda je najnižšia možná