Inžinier kvality

Pankl Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
dohodou
od 1100 Eur / brutto - podľa skúseností, uvedená mzda je najnižšia možná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie, udržiavanie a aktualizácia dokumentácie systému manažérstva kvality
Sledovanie ukazovateľov kvality – PPM, vývoj reklamácii, Týždenné a mesačné vyhodnocovanie podielu zmätkovitosti
Príprava týždenných a mesačných prehľadov, podkladov pre preúčtovanie meraní, Pareto-analýzy podľa príčin vzniku zmätkov
Riadenie reklamácii na dodávateľov – komunikácia s dodávateľom
Riešenie reklamácii od zákazníkov – komunikácia so zákazníkom
Udržiavanie a sledovanie centrálnej evidencie nápravných opatrení
Sledovanie a štatistické vyhodnotenie spôsobilosti strojov a procesov
Podpora pri nábehu nových projektov, spolupráca pri vytváraní Lastenheftov – požiadaviek zákazníka na dodávateľov
Vzorkovanie nových dielov podľa VDA , PPAP
Evidencia a riadenie externej dokumentácie
Vytváranie kontrolných plánov kvality pre procesnú kontrolu, spolupodieľanie sa na kontrolných plánov na vstupnej a výstupnej kontrole
Vykonávanie procesných a systémových auditov
Sledovanie dodržiavanie prijatých štandardov kvality v procese

možnosť neustáleho profesného rastu
práca v dynamickej spoločnosti
zaujímavý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme uchádzačom o prejavený záujem.
Budeme oslovovať uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Prosíme uchádzačov, aby posielali svoje žiadosti s pracovným životopisom na poštovú alebo emailovú adresu spoločnosti.

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

skúsenosti na pozícii inžiniera kvality, vzorkovanie, APQP, riešenie reklamácií,
nutná znalosť NJ alebo AJ
komunikatívnosť, asertivita, samostatnosť a flexibilita,
serióznosť, loajálnosť, rešpekt k hodnotám.

- Naša firma vyrába mechanické systémy v oblasti technologicky vyspelých výrobkov pre dynamické súčiastky na špecializovanom trhu pretekárskeho priemyslu, priemyslu luxusných automobilov a leteckého priemyslu.
- Našim cieľom je byť vedúcim podnikom v oblasti inovácií pri zavádzaní nových produktov a materiálov vo všetkých našich obchodných a podnikateľských oblastiach.
- S našimi zákazníkmi zdieľame vášeň spojenú s víťazstvom. Chceme zo seba dostať to najlepšie a všetkými silami sa usilujeme o to, aby sme vyrábali systémy najvyššej kvality.
- Konáme v presvedčení, že naši zamestnanci predstavujú náš najcennejší potenciál. Vytvárame prostredie, ktoré podporuje výkonnosť a chceme byť atraktívni pre kreatívnych a lojálnych zamestnancov. Ceníme si a podporujeme aj odborný a osobnostný rast našich zamestnancov. Podporujeme otvorenosť a spravodlivosť v styku s našimi zamestnancami a kolegami.

High Tech- Vysoká technologická úroveň
- vyvíjame a vyrábame technické systémy, ktoré sú jednotkou na trhu. Naše podnikanie sa opiera o najmodernejšie poznatky. Sme zástancom presadzovania nových myšlienok. Intenzívnym výskumom si zabezpečujeme technologický náskok.

High Speed- Vysoká rýchlosť
- usilujeme sa o to, aby sme vo všetkých oblastiach nášho podnikania boli najrýchlejší. Chceme sa niekam dostať a sme pripravení na neustále zlepšenie. Odhaľujeme konštrukčné možnosti v našej špeciálnej oblasti podnikania a robíme príslušné kroky.

High Quality- vysoká kvalita
- kvalita pre nás znamená dokonalosť až po najmenší detail. Koncentrujeme našu energiu na potreby našich zákazníkov. Kvalita pre nás znamená aj snahu o dlhodobý vzťah založený na dôvere s našimi obchodnými partnermi a kolegami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1030342  Dátum zverejnenia: 18.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100 Eur / brutto - podľa skúseností, uvedená mzda je najnižšia možná