Zubný lekár

Pankiki s.r.o.

Miesto práce
Kuchyňa
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
500 EUR/mesiacMzda je zložená z fixnej zložky a percentuálneho podielu z individuálnych výsledkov a rokov praxe v odbore. Viac informácií na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu zubný lekár:

- Poskytovanie všeobecnej zubno-lekárskej starostlivosti, ktorá zahŕňa preventívne opatrenia, liečbu a náhrady zubov.

- Základná diagnostika, ktorá zahŕňa vyhodnotenie stavu zubov a ústnej dutiny, rovnako ako aj posúdenie možností liečby.

- Komplexné riešenia stavov, vrátane zložitých liečebných plánov a zákrokov.

- Pružné riešenie akútnych stavov, ako je napríklad akútna bolesť zubov alebo

zubná trauma.

- Možnosť profilovania sa smerom k pedo, paro, chirurg, atď.

  •  Tvoje skúsenosti sú cenné a preto ti radi poskytneme 100% podporu. Sme tu pre teba a budeme sa ti venovať s plnou pozornosťou, aby si mohol/a využiť svoj potenciál na maximum., to že si absolvent nie je prekážka

  • Naša firma sa skladá z mini tímu nadšených ľudí, ktorí majú radi svoju prácu a podporujú sa navzájom, budeme ťa podporovať a motivovať.

  • Sme otvorení novým nápadom a iniciatívam, a preto ti radi poskytneme priestor na tvorbu a realizáciu vlastných projektov.

  • A nakoniec, aby si sa mohol/a plne sústrediť na svoju prácu, radi ti poskytneme moderné pracovné prostredie a vybavenie, ktoré ti umožní efektívne pracovať a zároveň si užiť svoju prácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Výhodou je samostatnosť a schopnosť sa pružne rozhodovať v jednotlivých prípadoch

Zubná ambulancia na Záhorí spolupracujúca so zdrav.poisťovnami hľadá výpomoc k lekárovi s vyhliadkou TPP. Široká škála pacientov a rôznorodosť ich stavov.
Práca na smeny, poobede alebo par dní v týždni/v mesiaci podľa dohody, občasné privyrobenie.
Vhodné aj pre lekára na MD, študenta posledného ročníka LF, trpezlivo zaučíme.

Ambulancia je plne vybavená- i.o rvg prístroj, strojová endodoncia, tepl.kondenzácia, elektrokauter, pedostomatológia-korunky a medzerníky, implantológia
dentálna hygienička k dispozícii

Mladý mini kolektív, priateľský- Lekár+ sestra+ hygienička
www.zubyvkuchyni.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

Kontaktná osoba: MDDr. Katarína Čarná
Tel.: +421907962887
E-mail: poslať životopis
ID: 4786445  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac