1 200 EUR

Marketingový manažér/ka pre súkromnú vysokú školu

Paneurópska vysoká škola n.o.

Miesto práce
Tomášikova 20, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
1 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívnu a zodpovednú osobu do nášho trojčlenného marketingového tímu, Vašou náplňou práce bude:

- Organizovať podujatia pre partnerov školy, zamestnancov, študentov, zodpovednosť za organizáciu spoločenských a športových akcií a prezentačných akcií;
- účasť na akciách školy, ako napríklad otváracia párty, vianočný večierok, výstavy a podobne;
- vyhotovenie a zabezpečenie fotografií s akcií a prezentačných materiálov;
- komunikovať s agentúrami a dodávateľmi;
- pripravovať objednávky a činnosti v rámci schválených marketingových aktivít;
- riadenie prieskumov trhu a prieskumov spokojnosti;
- spolupracovať na tvorbe content marketingu;
- koordinácia mediálneho nákupu;
- vyhodnotenie kampaní a analýzy;
- koordinácia komunikácie so strednými školami, zodpovednosť za organizáciu prezentácií na stredných školách;
- reportovanie obchodnému a marketingovému riaditeľovi.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200€ + ročné odmeny

- Dlhodobá pracovná perspektíva;
- zaujímavá a kreatívna práca;
- ročné bonusy v závislosti na dosiahnutých výsledkoch;
- možnosť sebarealizácie;
- účasť na kultúrnych podujatiach a športových aktivitách zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

A

- Kreativita, zodpovednosť a samostatnosť ;
- Výbornú znalosť práce na PC ;
- Komunikatívnosť;
- Odolnosť voči stresu;
- Dynamickú osobnosť ;
- Organizačné schopnosti;
- Schopnosť analyzovať aktivity a navrhovať riešenia;
- Ochota zúčastniť sa na aktivitách školy aj mimo klasickú pracovnú dobu, napríklad otváracia párty pre študentov je spravidla v piatok v noci;
- Ochota cestovať, niektoré veľtrhy sú v Košiciach alebo v Brne;
- Estetické cítenie, napríklad pre prípravu výzdoby na akciách, vzhľad stánkov, posúdenie grafických materiálov ktoré pripravuje grafik na základe zadania;
- Schopnosť pracovať v tíme ;
- Vodičský preukaz skupiny B je podmienkou spolu s dostatočnou vodičskou praxou;
- Skúsenosť s fotografovaním alebo natáčaním a strihom videa je výhodou, nie však podmienkou
- Znalosť zásad copywritingu je výhodou, nie však podmienkou

Paneurópska vysoká (ďalej len “PEVŠ”) je súkromnou vysokou školou, so sídlom v Bratislave, v hlavnom meste Slovenskej republiky. Od svojho založenia v roku 2004 pôsobí PEVŠ ako vysoká škola s reputáciou najdynamickejšie sa rozvíjajúcich inštitúcií vysokoškolského vzdelávania v regióne strednej Európy, s ambíciou stať sa výnimočným centrom moderného vzdelávania a výskumu. Od svojho vzniku v roku 2004 naše štúdium absolvovalo vyše 17 000 študentov. V súčasnosti PEVŠ ponúka vysokoškolské vzdelávanie na 5 fakultách – Fakulte práva, Fakulte ekonómie a podnikania, Fakulte masmédií, Fakulte informatiky a Fakulte psychológie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Tomášikova 20
821 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Roman Hruška, MBA
Tel.: +421910829281
E-mail: poslať životopis
ID: 3738399   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200€ + ročné odmeny