Účtovník

Paneurópa Consult spol. s r.o.

Miesto práce
Čajakova 5, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.03.2022
800 - 1 100 EUR/mesiacMzda je uvedená na na plný úväzok, závisí od stupňa znalostí a vedomostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie podvojného účtovníctva pre firemných klientov
- spracovanie daňových priznaní za PO a FO, znalosť JÚ vítaná
- spracovávanie pokladničných dokladov, účtovanie služobných ciest, stravných lístkov
- kontrola podkladov pre DPH a vypracovanie daňových priznaní k DPH
- evidencia a účtovanie majetku
- účtovanie bankových výpisov
- riešenie otázok súvisiacich s účtovníctvom
- účtovanie faktúr

- pohyblivá pracovná doba
- stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vedenie účtovníctva, DPH, daň z príjmov

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre detail, zodpovednosť, dôslednosť,
- znalosť daňových zákonov a zákona o účtovníctve
- znalosť účtovníctva ROPO a obcí vítaná

Spoločnosť Paneurópa Consult, spol. s r.o. poskytuje služby v oblasti účtovníctva a daní pre malých a stredných podnikateľov, neziskové organizácie a obce.

Viac tu: https://www.daneuctovnictvo.eu/
ID: 4244341  Dátum zverejnenia: 23.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac