Asistent / ka predaja PANDORA - 20hod. týždenne

Pandora Jewelry Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základna zložka mzdy (brutto) 440 eur + provízie z tržby pri dosiahnutí mesačného plánu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľom značky PANDORA je inšpirovať každú ženu ku kreativite a odvahe vyjadriť samú seba.

Aktuálne obsadzujeme pozíciu Asistent/ka predaja do našej predajne v Bratislave, ktorá Vám prináša príležitosť zúročiť Vaše skúsenosti v obchode alebo nabrať nové pracovné skúsenosti v prostredí dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.

SÚČASŤOU VAŠEJ PRÁCE BUDE:

• Predaj produktov a servis zákazníkom
• Podieľanie sa na príprave marketingových aktivít
• Práca s tovarom
• Práca s pokladňou
• Údržba čistoty na predajni
• Komunikácia s kanceláriou

• Dynamické pracovné prostredie, v ktorom sa nebudete nudiť
• Nadštandardné platové ohodnotenie a systém bonusov
• Pravidelné motivačné súťaže
• Pravidelné školenia a každodenná podpora zo strany vedenia
• Atraktívna zamestnanecká zľava, Multisport karta
• Zázemie stabilnej spoločnosti
• Možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu prosíme o zaslanie motivačného listu a životopisu s aktuálnou fotografiou. Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.9.2018 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

NÁŠ ASISTENT PREDAJA BY MAL ...

• mať obchodného ducha, no v prvom rade myslieť na potreby zákazníka
• nebáť sa komunikácie s ľuďmi
• mať chuť a ambície plniť stanovené ciele
• zodpovedne pristupovať ku všetkým zvereným povinnostiam
• mať chuť neustále sa vzdelávať, rozvíjať sa a dopĺňať si svoje vedomosti
• mať príjemné vystupovanie a reprezentatívny vzhľad

Spoločnosť PANDORA, ktorá je svetovo preslávená svojimi vysoko kvalitnými, ručne dokončovanými šperkami ponúkanými za prijateľné ceny, sa venuje navrhovaniu, výrobe a predaju moderných šperkov z vysoko kvalitných materiálov. PANDORA inšpiruje ženy, aby prijali svoju individualitu a vyjadrili svoj osobný štýl prostredníctvom romantických a ženských šperkov, ktoré zachytávajú nezabudnuteľné chvíle ich života. Jedinečné a prepracované šperky značky PANDORA, ktoré kombinujú tradičné remeslo a moderné technológie, sa predávajú vo viac ako 100 krajinách na šiestich kontinentoch na približne 7 700 predajných miestach, vrátane približne 2 200 tzv. koncepčných obchodov. Spoločnosť PANDORA, ktorá bola založená v roku 1982 v Kodani v Dánsku, zamestnáva po celom svete viac ako 22 300 zamestnancov, z ktorých približne 13 200 je v Gemopolise v Thajsku, kde spoločnosť PANDORA vyrába svoje šperky. Ústredie firmy je v dánskej Kodani a spoločnosť je verejne obchodovaná na kodanskej burze NASDAQ.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Laurinská 18
811 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Kantorová
E-mail: poslať životopis
ID: 3431095   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základna zložka mzdy (brutto) 440 eur + provízie z tržby pri dosiahnutí mesačného plánu.