Можливість для людей з України

Palič

PANDA - KOŠICE s.r.o.

Miesto práce
U. S. Steel Košice, s.r.o., Šaca
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
9 EUR/hod.Mzdové podmienky: -nástupná mzda na živnosť od 9€/N/hod. vrátane príplatkov (príplatok za prácu cez víkend, v noci alebo cez sviatok + zmennostný príplatok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pálenie nadrozmerných druhov šrotu na predpísanú mieru vhodnú pre výrobu ocele.
Rozpaľovanie horákom na požadované rozmery a následné naloženie šrotu do šrotových korýt.
Pálenie rôznych druhov náhradných dielov, železničných komponentov ako sú napr. podvozky, šrotové korytá a pod.

príplatky za prácu cez víkend, sviatok a nočné práce aj pre SZČO
odmeny za dochádzku
dlhodobá práca

Informácie o výberovom konaní

bližšie informácie na tel. čísle 0917 635 669
volať v pracovné dni od 8.00-15.00
alebo osobne v pracovné dni od 8.00-14.00 na Študentská 1/A, Košice 040 01

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

paličský preukaz, prax v danom obore

Spoločnosť Panda-Košice má dlhoročnú prax v zabezpečovaní a poskytovaní rôznych druhov prác (žeriavnik, operátor výroby, palič, viazač, strojník, skladník, pomocný pracovník- čistiace práce) predovšetkým pre U.S.Steel Košice.
ID: 3353236  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.