Commercial Manager

Panattoni Slovakia Development s. r. o.

Miesto práce
Pribinova 4, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho komerčného oddelenia hľadáme novú kolegyňu či kolegu, ktorého baví svet realít a s prenájmom nehnuteľností už má nejaké skúsenosti. Nemusíš byť super(wo)man, stačí ak máš drive a Tvoje osobnostné rysy budú ladiť s našimi.

Budeš zodpovedať za prenájom priestorov a podieľať sa na strategickom rozvoji:

  • Spolupráca na výbere lokality, tvorba koncepcií rozvoja a ich implementácia do nových projektov Panattoni.
  • Vyhľadávanie obchodných príležitostí a koordinácia prenájmu logistických a priemyselných priestorov.
  • Príprava ponúk a uzatváranie nájomných zmlúv.
  • Vedenie rokovaní a vyjednávanie obchodných podmienok s klientami a obchodnými partnermi.
  • Zabezpečenie, aby dohodnuté podmienky boli v súlade so stratégiou spoločnosti a zároveň uspokojovali potreby všetkých zainteresovaných strán.
  • Koordinácia technických požiadaviek na úpravu priestorov klientom a príprava leasingových plánov.

Budeš budovať vzťahy s klientmi:

  • Aktívne riešenie požiadaviek a potrieb klientov.
  • ​Identifikácia príležitostí a rozvoj nových obchodných vzťahov s potenciálnymi klientmi
  • Aktívne udržiavanie a pozitívne posilňovanie existujúcich obchodných vzťahov so všetkými zainteresovanými stranami.

Nevyhneš sa ani administratívnym povinnostiam:

  •  Zodpovednosť za prípravu a spracovanie pravidelných správ pre investorov a reportov, ktoré poskytujú aktuálne informácie o vývoji projektov a obchodných aktivitách.
  • Aktualizácia klientskych databáz.
  • Monitorovanie trhu a konkurencie s cieľom identifikovať nové príležitosti a trendy.

A čaká Ťa tiež prezentácia a zastupovanie spoločnosti:

  • Spolupráca na príprave marketingových kampaní a plánov.
  • Zastupovanie spoločnosti Panattoni na propagačných podujatiach, kongresoch a aktivitách, ktoré súvisia s podnikaním.

Čo ponúkame?

  • Zamestnanie u svetového lídra v oblasti priemyselných nehnuteľností
  • Patričné finančné ohodnotenie
  • Balík zamestnaneckých výhod (mobil a notebook, stravenkový paušál, 5 týždňov dovolenky, sick days atď.)
  • Priateľské prostredie a neformálni kolegovia
  • Firemné akcie a teambuildingy
  • Kancelária v atraktívnom prostredí priamo v extenzii nákupnej galérie Eurovea
  • Príležitosť na sebarealizáciu a profesionálny rozvoj v dynamickej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Aký skill-set má teda náš ideálny kandidát?

• Má základné znalosti o trhu a konkurenčnom prostredí.
• Dokáže efektívne komunikovať a zároveň je výborný poslucháč.
• Má vynikajúce vyjednávacie schopnosti a schopnosť dosiahnuť vzájomne prospešné dohody.
• Aplikuje empatické a priateľské správanie pri budovaní a udržiavaní vzťahov.
• Je samostatný, proaktívny a má silné organizačné schopnosti.
• Je s nami na rovnakej vlne a práca v našom tíme ho bude baviť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Má základné znalosti o trhu a konkurenčnom prostredí.

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou.
  • Vzdelanie technického, ekonomického alebo obchodného charakteru.
  • Pracovná skúsenosť na podobnej pozícii 1-2 roky.
  • Silný pro-klientsky prístup, komunikačné a vyjednávacie schopnosti.
  • Úroveň znalosti anglického jazyka B2
  • Vodičský preukaz skupiny B

Panattoni Europe is the European branch of one of the world’s largest industrial developers, the Panattoni Development Company, established in the USA in 1986 by Carl Panattoni. In subsequent years new branches have appeared, initially in the USA and Canada then in Great Britain and across Europe.

In addition to the head office located in Newport Beach, California, we operate in 33 offices managing investments in 200 European and North American markets. Our worldwide portfolio accounts for over 39 million sqm of completed space for over 2500 clients. Panattoni’s history began as an industrial developer and our aims and beliefs remain the same to this day.

Panattoni has a proven track record in the development, construction and management of industrial space. The first European office opened in London in 2004 and since then the company has expanded to establish a Pan-European base of operations under the brand Panattoni Europe. The Company has developed over 10.5 million sqm in Europe since its inception. Panattoni Europe has office locations in Poland, Great Britain, the Czech Republic, Luxemburg, The Netherlands, Germany, and Spain.

Kontakt

ID: 4802186  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac