Manipulačný pracovník v sklade - sypké materiály - práca na VZV, žeriave, cisterne

PanaSystem SK, s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 39, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiacOsobné ohodnotenie, výkonnostný príplatok, 13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia so sypkým materiálom v big-bagoch (veľkých vreciach), presýpanie materiálu do cisterny, čistiace práce, práca na VZV a s mostovým žeriavom. Výber možný. Zaškolenie v rámci pracovnej doby.

Prac. oblečenie, príspevok na stravu, osobné ohodnotenie, 13. plat, pravidelné výplatné termíny.

Ak Vás ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu a súhlasu s archiváciou Vašich osobných údajov na adresu: [email protected]
Termíny pracovných pohovorov vám budú oznámené neskôr, po dohovore.
Pohovory budu prebiehať v priestoroch PanaSystem SK, s.r.o., Stara Vajnorská 39, Bratislava.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, zodpovednosť, svedomitosť, samostatnosť.

Stabilná slovensko-rakúska spoločnosť s dlhoročným pôsobením v oblasti obchodu s technickým uhlíkom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4519634  Dátum zverejnenia: 13.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac