Manipulačný pracovník v sklade - vodič vysokozdvižného vozíka

PanaSystem SK, s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 39, Bratislava
Termín nástupu
1.12.2018
celkový možný zárobok 1100-1300 eur, pričom základná zložka je 700/mesiac + osobné ohodnotenie,prémie a príplatky vo výške od 400-600eur,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na VZV, manipulácia s materiálom v big-bagoch , presýpanie materiálu do cisterny, čistiace práce

prac. oblečenie, stravné lístky vo výške 4,50 €, osobné ohodnotenie, 13.plat, pravidelné výplatné termíny

Nástup môže byť ihneď!! Ak Vás ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu a súhlasu s archiváciou Vašich osobných údajov do 30.11.2018 na adresu: [email protected]
Termíny pracovných pohovorov vám budú oznámené neskôr.
Pohovory budu prebiehať v priestoroch PanaSystem SK, s.r.o. Stara Vajnorská 39, Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

preukaz VZV, fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, zodpovednosť, svedomitosť, samostatnosť

Stabilná slovensko-rakúska spoločnosť s dlhoročným pôsobením v oblasti obchodu s technickým uhlíkom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3189844  Dátum zverejnenia: 20.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: celkový možný zárobok 1100-1300 eur, pričom základná zložka je 700/mesiac + osobné ohodnotenie,prémie a príplatky vo výške od 400-600eur,