Reagujte bez životopisu

Manipulačný pracovník v sklade - prekládka sypkých materiálov

PanaSystem SK, s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 39, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 500 EUR/mesiacOsobné ohodnotenie, výkonnostný príplatok, 13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia so sypkým materiálom v big-bagoch (veľkých vreciach), presýpanie materiálu do cisterny, čistiace práce, možná aj práca na VZV a s mostovým žeriavom.

Prac. oblečenie, stravné lístky v max.výške, možnosť individuálneho ubytovania a stravovania v blízkosti, osobné ohodnotenie, 13. plat, pravidelné výplatné termíny.

Ak Vás ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu a súhlasu s archiváciou Vašich osobných údajov do 28.09.2020 na adresu: [email protected]
Termíny pracovných pohovorov vám budú oznámené neskôr, po dohovore.
Pohovory budu prebiehať v priestoroch PanaSystem SK, s.r.o., Stara Vajnorská 39, Bratislava.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, zodpovednosť, svedomitosť, samostatnosť.

Stabilná slovensko-rakúska spoločnosť s dlhoročným pôsobením v oblasti obchodu s technickým uhlíkom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kukučínová 414/65
02001 Púchov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Novosad
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 2806753  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac