Plánovač výroby

Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Oravická 616, Trstená
Termín nástupu
Možný Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kontroluje stav materiálu pre plánovanú výrobu
• zodpovedá za plánovanie výrobného procesu
• zodpovedá za aktualizáciu kmeňových dát výrobkov
• zodpovedá za plnenie objednávok zákazníka
• sleduje požiadavky, zmeny od zákazníka
• sleduje stavy zásob hotových výrobkov
• informuje o zmenách vo výrobnom pláne vedúcich liniek a nákupcov
• je kontaktnou osobou pre vedúcich liniek
• je kontaktnou osobou pre oddelenie dizajnu pri vzorkovej výrobe (nábehu nových projektov)
• pripravuje výrobné kalkulácie na mesačnej báze
• podieľa sa na príprave business plánu
• vyhodnocuje plnenie denného a mesačného plánu výroby

• nástupný bonus 250 EUR
• mzda vždy vyplatená načas a v 100% výške
• vianočná prémia (13. plat)
• dochádzkový bonus (14. plat)
• dotované závodné stravovanie
• príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• komplexný školiaci program
• vstupenky na kultúrne podujatia, športové a relaxačné aktivity
• príspevok na organizovanie kolektívnych akcií

Uchádzači, ktorí majú záujem o túto prácu, môžu poslať svoj životopis e-mailom na nižšie uvedenú adresu.
Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ vzdelanie (prípadne SŠ s praxou)
• znalosť SAP vítaná

Panasonic Holdings Corporation je jedným z najväčších svetových koncernov vo výrobe spotrebnej elektroniky so sídlom v Japonsku, zamestnávajúci 20 tisíc ľudí v Európe.
Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o. má svoje výrobné závody v Trstenej a Starej Ľubovni. Výrobný program je zameraný na výrobu komponentov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4334276  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac