Technik oddelenia kvality

Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 13, 064 01 Stará Ľubovňa
Termín nástupu
Možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 900€ mesačne brutto + mesačná prémia 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analýza externých a interných reklamácií
• spolupráca na zlepšovaní procesov výroby
• príprava kvalitatívnych reportov

• nástupný bonus 75 EUR
• príspevok na dopravu do zamestnania a späť 2 EUR/deň
• vianočná prémia (13. plat)
• príplatky (nočná práca, zmennosť) vo výške nad rámec zákona
• mzda vždy vyplatená načas a v 100% výške
• pravidelné prehodnocovanie mzdových taríf
• dotované závodné stravovanie
• príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• komplexný školiaci program
• vstupenky na kultúrne podujatia, športové a relaxačné aktivity
• firemné akcie pre zamestnancov (letná párty a vianočný večierok)
• príspevok na organizovanie kolektívnych akcií

Uchádzači, ktorí majú záujem o túto prácu, môžu poslať svoj životopis e-mailom na nižšie uvedenú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Panasonic Holdings Corporation je jedným z najväčších svetových koncernov vo výrobe spotrebnej elektroniky so sídlom v Japonsku, zamestnávajúci 20 tisíc ľudí v Európe.
Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o. má svoje výrobné závody v Trstenej a Starej Ľubovni. Výrobný program je zameraný na výrobu komponentov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3312044  Dátum zverejnenia: 5.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900€ mesačne brutto + mesačná prémia 10%