Konštruktér (elektrotechnik)

Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Oravická 616, 028 01 Trstená, okres Tvrdošín
Termín nástupu
Možný ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca na návrhu a zmeny existujúcich výrobkov
• meranie a analýza vzoriek výrobkov
• návrh a tvorba softvéru, elektrických schém, simulácia el. obvodov, matematické výpočty, selekcia el. komponentov
• vypracovanie analýz tolerančných odchýliek s cieľom splniť požiadavky el. špecifikácie
• príprava dokumentov a výrobných podkladov pre zavedenie výrobku do výroby

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• všetci pracovníci sú našimi kmeňovými zamestnancami (nevyužívame služby personálnych agentúr)
• komplexný školiaci program
• zabezpečené závodné stravovanie
• pravidelné prehodnocovanie mzdových taríf
• mesačná prémia do výšky 10%
• vianočná prémia (13. plat)
• mzda vždy vyplatená načas a v 100% výške
• sociálny program (vstupenky na kultúrne podujatia, športové a relaxačné aktivity)
• firemné akcie pre zamestnancov (letná párty a vianočný večierok)
• príspevok na organizovanie neformálnych kolektívnych akcií

Uchádzači, ktorí majú záujem o túto prácu, môžu svoj životopis poslať e-mailom alebo poštou na nižšie uvedenú adresu.
Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť práce s PC (MS Office)
• znalosť materiálov pre elektrotechniku
• znalosti ovládania meracích prístrojov
• znalosť programovacieho jazyka (VB, C++, Assembler) - výhodou

Panasonic Holdings Corporation je jedným z najväčších svetových koncernov vo výrobe spotrebnej elektroniky so sídlom v Japonsku, zamestnávajúci 20 tisíc ľudí v Európe.
Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o. má svoje výrobné závody v Trstenej a Starej Ľubovni. Výrobný program je zameraný na výrobu komponentov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2503039  Dátum zverejnenia: 30.11.2016