Elektroinženýr pro dispenzní (nanášecí) stroje

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Místo práce
Okres Pardubice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
  • příprava výrobních linek se zaměřením na dispenzní systémy
  • programování strojů (desktop robot, dispenzní stroje)
  • spolupráce na projektech při zavádění nových výrobků (specifikace potřebných přípravků a zařízení, jednání s dodavateli, kontrola zařízení při přejímce)
  • účast na jednání o kvalitě a implementace výsledků do technologického vybavení výrobních linek
  • spolupráce se zahraničními kolegy při řešení úkolů
  • spolupráce při zlepšování výrobních procesů
  • po zapracování pohotovost

Požadavky
  • elektrotechnické vzdělání, vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • znalost anglického a českého (slovenského) jazyka
  • znalost dispenzních systémů výhodou
  • základní znalosti průmyslové automatizace
  • manuální zručnost, kreativní a technické myšlení, samostatný a zodpovědný přístup k práci
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu - 12ti hodinové směny

Nabízíme
  • K obědu si vyberete z osmi teplých jídel zahrnující klasickou českou kuchyni (15 Kč), japonská jídla a jídla splňující kritéria zdravé výživy (do 28 Kč).
  • Abyste načerpali dostatek energie, poskytujeme 25 dní dovolené.
  • Každý měsíc dostanete peníze do on-line systému benefitů, které můžete využít například na penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center - jak sami budete chtít.
  • Cokoli odpracujete přesčas, vám proplatíme. Samozřejmě pokud preferujte volný čas, můžete si vybrat náhradní volno.
  • Vyrábíme pro většinu světových automobilek - a u některých jsme našim zaměstnancům zajistili slevy na jejich vozy.
  • Technologie, se kterými se setkáte ve výrobě, jsou ty nejmodernější v oboru. Nechtěli byste si je prohlédnout zblízka (nebo dokonce zevnitř :))?
  • Angličtinu u nás rozhodně nezapomenete - nepotřebujete ji totiž jen na psaní e-mailů. Pracuje u nás spousta kolegů ze zahraničí, se kterými se bez angličtiny nedomluvíte.
  • Přímo u továrny je velké bezplatné parkoviště, autobusová zastávka i hlídané stojany na kola.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4018037  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc