Obchodný a technický zástupca

PANAS Tools s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 100 EUR/mesiacK tomu stanovená variabilná zložka podľa predajných výsledkov, +13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

◙ Udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
◙ Budovanie siete nových odberateľov ◙ Cestovanie, osobné stretnutia so zákazníkmi
◙ Prezentácie produktov a služieb
◙ Spracovávanie cenových ponúk, kontaktov, reporty, administratíva ...

seriózne ohodnotenie formou pevného základu + motivujúce provízie z objemu predaja, 13.plat, flexibilný pracovný čas, odborný rast, služobné vozidlo, notebook, mobil. Práca na TPP.

Táto pozícia je vhodná pre tých kandidátov, ktorí už v minulosti dosiahli preukázateľné výsledky na podobnej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

Počet rokov praxe

3

- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- samostatnosť,
- zodpovednosť za pridelený región a jeho výsledky
- prozákaznícku orientáciu
- záujem o vzdelávanie v odbore
- tímový hráč

Pracujeme v oblasti:
- Predaj a technický servis pre údržbové a technické chemické prípravky, čističe, plastické mazivá, oleje, zváracie separátory ....

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4550213  Dátum zverejnenia: 31.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac