Asistent predaja na predajni DoplnkyDoAuta

PANACEA, s. r. o.

Miesto práce
Prielohy 693/3, 010 07 Žilina
Termín nástupu
1. 7. 2024
1 200 EUR/mesiac+ odmeny podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme parťáka pre našu predajňu.
Máš v malíčku komunikáciu so zákazníkom?
Si energický a nebojíš sa osloviť zákazníka?
Rád pomáhaš zákazníkom?
Vieš, ako si zákazník ochráni svoj kufor pred znečistením, alebo ako mu pomôcť s batožinou na dovolenku?
Vieš, čo patrí do povinnej výbavy vozidla?
Si rodený obchodník a predajné námietky máš v malíčku?

Hľadáme parťáka, ktorý nám bude pomáhať s:
• Aktívnym predajom a poradenstvom pre zákazníkov
• Bude aktívne pracovať s pokladňou
• Preberaním tovaru, správnym uložením do regálov a ocenením
• Bude udržiavať poriadok na predajnej ploche a v sklade

Ponúkame Ti:
• Prácu v stabilnej prosperujúcej spoločnosti
• Mladý a dynamický kolektív
• Zľavy na zamestnanecký nákup
• Voľnú ruku pri obchodnej kreativite

Máš chuť sa k nám pridať? Pošli CV-čko, naša personalistka Zuzka zhodnotí Tvoje schopnosti a pozve Ťa k nám na stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

odbor predavač, prípadne mechanik výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
E-mail - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ste komunikatívny a máte obchodného ducha?
Ste fyzicky zdatný a manuálna práca Vám nie je cudzia?
Ste pro-zákaznícky a zákazníka máte na prvom mieste?

Naša spoločnosť je na trhu od roku 1997, zaoberáme sa výrobou lekárničiek, zdravotníckych pomôcok, distribúciou autodoplnkov, výrobou tašiek povinnej výbavy, sieťotlačou a výrobou živicových samolepiek.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4835609  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac