Účtovník (hlavný/pomocný)

Pán účtovník, s. r. o.

Miesto práce
Gajova 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy bude závisieť od skúseností, schopností a osobného nasadenia uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád čísla? Chceš robiť účtovníctvo? Radi Ti v tom pomôžeme :-) Do nášho kolektívu hľadáme ďalšieho člena. Nemusíš mať skúsenosti (ale samozrejme môžeš), vyžadujeme skôr chuť pracovať, lásku k poriadku, túžbu neustále sa učiť nové veci, trpezlivosť a dôslednosť. Ak nehľadáš dôvody, prečo niečo nejde, ale spôsoby, ako veci vyriešiť, tak si náš človek. Nehľadáme 20 ročného človeka s 30 ročnou praxou. Hľadáme niekoho, kto k nám zapadne, kto s nami bude naladený na rovnaké vlny. Lebo my máme našu prácu radi a máme radi aj náš kolektív.
Na oplátku ponúkame príjemné pracovné prostredie, kde sme si vzájomne oporou, možnosť si zvyšovať kvalifikáciu a vedomosti.

- Možnosť odborného rastu (rôznorodé portfólio klientov, získavanie praxe, odborný support)
- Príjemný pracovný kolektív
- Školenia

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybratých kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Mierne pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Mierne pokročilý
Personalistika - Mierne pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Odbor vzdelania: účtovníctvo, ekonómia
- Samostatnosť
- Zodpovednosť a schopnosť dotiahnuť úlohy až do konca
- Precíznosť
- Dobré PC zručnosti
- Ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť Pán účtovník, s.r.o. bola založená v roku 2009 a podniká v oblasti spracovania účtovnej agendy, poskytovania ekonomického poradenstva, vedenia kompletnej firemnej administratívy, spracovaní miezd. Spracovávame externe účtovníctvo pre široké portfólio klientov, aktuálne sa nám rozširuje najmä počet e-shopov a čím ďalej, tým viac prechádzame na online účtovníctvo, čím sa nám úspešne darí minimalizovať papierovačky a šanónovanie :)
ID: 4063561  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac