Tlačiarenské práce (tlačiar)

Pamas - Trenčín, s.r.o.

Miesto práce
Legionárska 6419, okres Trenčín
Termín nástupu
01.03.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma zamestná:
- pracovníka k tlačiarenskému stroju z Trenčína.
Zaučíme. Maturita a dobrý zrak nutný. Vhodné najmä pre absolventov do 29 rokov.
Životopisy s fotografiou posielajte [email protected]

V Trenčíne, jednozmenná prevádzka. Variabilný pracovný čas.

Nástupný plat je 600 €. Po 3 mesiacoch plus prémie za nechýbanie a odmeny ( 50+50 )
PO 3 mesiacoch je pracovník zaučený ( základ)
Až po 1 roku sa dá povedať, že pracovník ide na plný výkon. Samozrejme je to individuálne.
Skúsení pracovníci zarobia 800-900 €, bez nadčasov. Brutto.
Najmä v novembri a začiatkom decembra je najviac práce, vtedy sa robia aj nadčasy.

Práca je na klasickom tlačiarenskom stroji GRAFOPRESS. Zaučíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenský, elektrotechnický odbor

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

precíznosť, dobrý zrak, záujem o prácu. Znalosť strojov alebo elektrotechniky je výhodou.

Sme Slovenská firma, ktorá vyrába najmä svadobné oznámenia.
Máme vlastné pobočky v Čechách, Maďarsku, Poľsku a Nemecku.
Využívame špeciálne technológie tlače, ktoré nám umožňujú produkovať výrobky najvyššej možnej kvality.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2909481  Dátum zverejnenia: 30.1.2018