Čašník/čašníčka v 3* hoteli v Bratislave

PAM-INVEST, a.s.

Miesto práce
Pri Starom mýte, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 EUR/Brutto + príplatky v zmysle zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať v hoteli, kde tvoji nadriadení sú ako tvoji kolegovia a kde sa nikto na nič netvári?
Si správne, hľadáme práve teba a to človeka, čo chce pracovať v modernom prostredí novootvorených reštauračno - kongresových priestorov hotela.
Ponúkame ti stabilnú a hlavne dlhodobú spoluprácu, kde keď si šikovný a máš chuť pracovať, tvoj zárobok nepozná strop.

- obsluha lobby baru, reštaurácie - kongres, terasy
- výdaj hotelových raňajok

- stabilná práca
- kariérny postup
- klubový systém výhod
- možnosť ubytovania
- benefit k letnej dovolenke vo výške 100 EUR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom nehnuteľností a ubytovacími službami v ubytovacích zariadeniach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Dunajská 25
811 08 Bratislava
ID: 3417169   Dátum zverejnenia: 24.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 EUR/Brutto + príplatky v zmysle zákona