1 400 - 1 500 EUR

Kuchár/ka

PAM-INVEST, a.s.

Miesto práce
Pri Starom mýte, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať v hoteli, kde tvoji nadriadení sú ako tvoji kolegovia a kde sa nikto na nič netvári?
Si správne, hľadáme práve teba a to človeka, čo chce pracovať v modernom prostredí novootvorených reštauračno - kongresových priestorov hotela.
Ponúkame ti stabilnú a hlavne dlhodobú spoluprácu, kde keď si šikovný a máš chuť pracovať, tvoj zárobok nepozná strop.

- Zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál
- Aktívna práca s tímom pracovníkov kuchyne
- Dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov podľa európskych štandardov a dodržiavanie predpisov HACCP
- Príprava technologicky a vedomostne náročnejších jedál
- Zodpovednosť za skladové zásoby surovín a ich objednávanie
- Dohľad nad správnym aranžovaním a estetikou podávaných jedál

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 EUR/Netto na TPP alebo 1600 EUR/kontrakt + príplatky v zmysle zákona

- Klubový systém benefitu
- Kariérny rast

Uvedenú pozíciu obsadzujem pre novovznikajúce kongresové a reštauračné centrum v hoteli.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.10.2019 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Úplná samostatnosť
- Zvládanie stresových situácii

Spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom nehnuteľností a ubytovacími službami v ubytovacích zariadeniach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Dunajská 25
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Korody
Tel.: +421905346445
E-mail: poslať životopis
ID: 3403194   Dátum zverejnenia: 14.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 EUR/Netto na TPP alebo 1600 EUR/kontrakt + príplatky v zmysle zákona