Manažér kľúčových zákazníkov pre gastro a priemysel

PALMA a. s.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.2.2023
1 900 EUR/mesiacMotivačný bonusový systém na základe dosiahnutých výsledkov predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadávať nových zákazníkov, identifikovať obchodné príležitosti v Maďarskej republike a na Slovensku.
• Udržiavať priebežný kontakt so zákazníkom, zisťovať jeho potreby, predkladať návrhy na zlepšovanie spolupráce.
• Zabezpečovať odborný poradenský servis v oblasti aplikácie predávaného sortimentu (v spolupráci útvarom vývoja).
• Zodpovedať a organizačne zabezpečovať prípravu zmlúv so zákazníkmi.
• Pripravovať cenové kalkulácie pre zákazníkov.
• Zabezpečovať informácie o zmene cenníkových cien /logistických údajov/ a dohadovať dátum ich akceptácie zo strany zákazníka.
• Pripravovať podklady na zadávanie zákazníckych cien a zliav do SAP systému.
• Pripravovať podklady podľa požiadaviek pre vyhodnotenie predaja.
• Pripravovať podklady na fakturáciu a zodpovedať za odosielanie schválených faktúr zákazníkom.
• Koordinovať splatnosť faktúr /pravidelne vyhodnocovať/, aktívne komunikovať so zákazníkom v prípade zhoršenej platobnej disciplíny.
• Upozorňovať na možné komplikácie spolupráce so zákazníkmi, navrhovať riešenie na minimalizáciu negatívnych dopadov.
• Zabezpečovať vybavovanie reklamácií v zmysle Reklamačného poriadku spoločnosti.
• Všetky odborné činnosti a dojednania vykonávať v súlade so záujmami a stratégiou spoločnosti.
• Vykonávať ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného, vyplývajúce z dohodnutého druhu práce v pracovnej zmluve.

Informácie o výberovom konaní

Aktívna znalosť maďarského jazyka vítaná.
Odpovieme iba uchádzačom, ktorí splnia všetky nami zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požadujeme výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, zodpovednosť, samostatnosť.

obchodná spoločnosť

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4126090  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac