Manažér plánovania a nákupu

PALMA a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1 550 Eur + bonusy v závislosti od ekonomických výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za forecasting a objednávanie výrobkov, sumarizuje plány predaja, vytvára nákupné objednávky, spracováva a finalizuje týždenné plány výroby v nadväznosti na aktuálny stav zásob, koordinuje plánovacie porady, sleduje a optimalizuje stav skladových zásob, zabezpečuje reporting, kontroluje realizáciu úhrad za dodávky, zabezpečuje cenový prehľad a fixáciu surovín, zabezpečuje plnenie zmluvných podmienok s dodávateľmi.

Samostatná pozícia s možnosťou profesného a odborného rastu. Platové podmienky naviazané na počet rokov praxe v odbore a senioritu uchádzača.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnia všetky zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Znalosť problematiky dodávateľsko - odberateľských vzťahov, cenových kalkulácií, orientácia na interného a externého zákazníka, komunikačné schopnosti a analytické myslenie. Znalosť SAP. Anglický jazyk aktívne podmienkou. Prax v FMCG vítana.

obchodná spoločnosť

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PALMA a.s.
Račianska 76
83604 Bratislava
ID: 3382512   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 550 Eur + bonusy v závislosti od ekonomických výsledkov spoločnosti