Pallavicini Manor hľadá skúseného barmana

Pallavicini Manor

Miesto práce
Pusztaradvány, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
12 EUR/hod.+ tringelty + príspevok na cestovné náklady + diaľničná Maďarská známka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce pre barmana v Pallavicini Manor

Naštartuj svoju kariéru práve teraz v super tíme šikovných ľudí a pracuj v príjemnom prostredí Pallavicini Manor. Hľadáme skúseného a barmana, ktorý bude zodpovedať za:

  • Príjmanie objednávok od hostí a poskytovať im rady pri výbere nápojov
  • Servírovanie a vydávanie nápojov
  • Zodpovednosť za vzhľad a hygienu
  • Zodpovednosť za účtovanie a vedenie pokladne
  • Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
  • Starostlivosť o zásoby a suroviny s ostatnými členmi tímu
  • Riešenie prianí a sťažností zákazníkov
  • Reportovanie Food & Beverage manažérovi
  • Zodpovednosť za podávanie nápojov hosťom počas pracovných zmien
  • Tímová spolupráca a ochota pomôcť kolegom
  • Profesionálne správanie podľa nastavených hotelových štandardov
  • Pracovať v tíme a poskytovať vynikajúcu obsluhu hostí

Preskúmaj výhody byť našim kolegom:

  • Môžeš čerpať benefitový program Fusion Benefits, ktorý ti poskytne rôzne zľavy a výhody.
  • Získavaš mesačný príspevok spoločnosti na zdravotné poistenie DDS.
  • Pravidelne sa zúčastňuješ teambuildingov a tímovo zlepšuješ vzťahy s kolegami.
  • Máš možnosť absolvovať platené školenia a odborné vzdelávacie aktivity, aby si sa mohol/a stále zdokonaľovať.
  • Pracuješ v príjemnom a profesionálnom kolektíve, kde má každý rešpekt a podporu.
  • Získavaš príležitosť na odborný a osobný rast a rozvoj.
  • Máš nárok na stravné príspevky, ktoré ti uľahčia stravovanie počas pracovnej doby.
  • Môžeš sa tešiť na moderné spôsoby motivácie zamestnancov, ktoré ti pomôžu udržať si nadšenie a chuť pracovať.
  • Dostaneš uniformu, ktorá ti umožní cítiť sa súčasťou tímu a profesionálnou súčasťou firmy.

Ak ťa naša náplň práce na pozícii Barmana zaujala, budeme radi, ak nám pošleš štrutúrovaný životopis V MAĎARSKOM alebo ANGLICKOM jazyku.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

  • Zmysel pre pohostinnosť a zákaznícky prístup
  • Príjemné vystupovanie a silné komunikačné schopnosti
  • Ochota učiť sa nové veci a flexibilita
  • Tímovosť aj samostatnosť
  • Zmysel pre detail a poriadok
  • Odolnosť voči stresu
  • Skúsenosti s prácou s ľuďmi
  • Zvládnutie práce s počítačom a kancelárskymi programami

Ak máš v sebe chuť pracovať na pozícii Barman tešíme sa na tvoju žiadosť o túto pozíciu. Zostaň stále otvorený novým veciam a ukáž nám, že máš v sebe to, čo hľadáme.

Pallavicini Manor*****

V srdci malebného maďarského vidieka sa rozprestiera 12-akrový kaštieľ Pallavicini Manor, ktorý je symbolom histórie, komfortu a pokoja.
V Pallavicini Manor je každá z 11 izieb navrhnutá tak, aby vyjadrovala jedinečný príbeh dedičstva a bohatstva, spájajúci v sebe históriu 19. storočia a súčasnú eleganciu a komfort.

Nachádza sa 30 minút od Košíc a 40 minút od Miškolca, a tak je ľahko dostupným miestom. Ideálna dostupnosť aj vďaka novému diaľničnému prepojeniu týchto dvoch miest.

Od excelentných jedál, nápojov a pohára exluzívneho champagne je každý moment starostlivo pripravený, aby sa stal nezabudnuteľným zážitkom.

Pallavicini Manor disponuje butikovou Wellness zónou, saunami, jacuzzi, tepidáriom a vonkajším bazénom a službami zameranými pre zdravie a osobný pocit pokoja a duševného rozvoja.

Náš rezort je obkolesený zelenou záhradou a lesmi. To je ideálne prostredie, v ktorom môžu naši hostia športovať, relaxovať, pracovať, rokovať, zabávať sa, vychutnávať si kvalitnú gastronómiu, stretávať sa svojimi obchodnými partnermi či prenocovať v jednej z našich luxusných izieb. Pallavicini Manor ***** bude uvedený do prevádzky v júni 2024.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriel Havranko
Tel.: +36202709907
E-mail: poslať životopis
ID: 4807615  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.