Можливість для людей з України

Elektrikár/Montér

PALISHEEN s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
od 03.03.2023
2 600 - 4 500 EUR/mesiacMzda je uvádzaná v čistom. Zamestnanci pracujúci na pracovnú zmluvu sú ohodnotení od 13€-24€/hod. Výška mzdy sa odvíja podľa zručností a skúseností. Znalosť nemeckého jazyka je výhodnou nie však podmienkou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čítanie technickej dokumentácie.
Vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh.
Odblankovávanie elektrických vodičov a káblov.
Ťahanie trás káblov, montáž káblových žľabov.
Zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení.
Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch.
Dodržiavanie BOZP.
Znalosť nemeckého jazyka - výhodou, nie však podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Schopnosť čítania technickej dokumentácie
Manuálna zručnosť
Dôslednosť, precíznosť
Fyzická zdatnosť

Naša spoločnosť na trhu pôsobí od roku 2018. Spolupracovali sme na viacerých projektoch v Nemecku ako aj na Slovensku. Firma sa zaoberá prevažne elektroinštalačnými prácami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4339357  Dátum zverejnenia: 26.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac