Logo PALFINGER Tail Lifts s. r. o.

Obchodný zástupca

PALFINGER Tail Lifts s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Podľa dohody
2 000 - 2 800 EUR/mesiac+ provízie z predaja, + výkonnostná odmena, detaily budú prediskutované na osobnom pohovore. Celková výška mzdy závisí od odbornosti a skúseností kandidáta na obdobnej pozícii.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia zahŕňa nasledujúce úlohy:

  • Prevádzkový predaj hydraulických zdvíhacích plošín (čiel): Technické poradenstvo, cenová ponuka a predaj novým a existujúcim zákazníkom, fakturácia hotových výrobkov; interné zasielanie požiadaviek súvisiacich s predajom, ktoré zamestnanec nedokáže sám zodpovedať a spracovať, je povinný konzultovať so spoločnosťou.
  • Riešenie záručných opráv: Konzultácia so zákazníkom a riešenie v spolupráci s dodávateľom.
  • Štruktúrované spracovanie územia: Rozvoj predaja a služieb vo vašej oblasti.
  • Získavanie nových zákazníkov: Návšteva a poradenstvo potenciálnym zákazníkom.
  • Podpora predaja: Koncepcia, vývoj a implementácia strategických prístupov k podpore predaja v koordinácii s riadením predaja a marketingom.
  • Obchodná analýza: Sledovanie úverovej bonity zákazníkov a zainteresovaných strán, pomoc pri vymáhaní nesplatených pohľadávok; okamžité oznámenie vedúcemu predaja v prípade konkurzného konania a vyrovnania, v prípade potreby oddelenie tovaru dodaného v rámci výhrady vlastníctva.

Miesto výkonu práce: Bratislava.

Práca vyžaduje cestovanie: Slovensko, Česko a Maďarsko.

Samostatnosť pri práci.

Firemné vozidlo + mobil, aj na súkromné použitie.

​Ročné prehodnotenie platu.

Jazykové kurzy aj pre rodinných príslušníkov.

​Príspevok pri pracovných výročiach.

​Extra príspevok na obedové poukážky, stravné lístky v hodnote 7€.

​Káva, čaj.

​Parkovanie.

V prípade otázok ohľadom vyššie uvedenej pozície nás neváhajte kontaktovať. Veríme, že si vyberiete PALFINGER Tail Lifts s.r.o. a tešíme sa na vašu žiadosť.
Využite náš náborový systém a pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku.
Na pohovor budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Uchádzačom, ktorí prejavili záujem a nebudú zaradení do výberu, týmto ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, Strojárstvo, Mechatronika, Automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predaj a servis pre nákladné vozidlá, zdvíhaciu techniku, alebo technické zariadenia.

  • Prax na podobnej pozícii min. 2 roky.
  • Technické myslenie.
  • Obchodná komunikácia / administratíva.
  • Zodpovednosť.
  • ​​Spoľahlivosť.​
  • Nekonfliktný tímový hráč.

PALFINGER Tail Lifts je popredný výrobca hydraulických zdvíhacích plošín (čiel) v Európe i vo svete. Je súčasťou koncernu PALFINGER AG, jedného z najvýznamnejších medzinárodných výrobcov a dodávateľov zdvíhacej techniky vo svete pre úžitkové vozidlá a námorný priemysel. Od roku 2013 PALFINGER Tail Lifts s.r.o. zastrešuje aj prevádzku konštrukčnej kancelárie pre skupinu PALFINGER MARINE, ktorá je popredný svetový výrobca vysoko spoľahlivých na mieru prispôsobených palubných zariadení a riešení manipulácie pre námorný priemysel.

Ďalšie informácie nájdete na:
WWW.PALFINGER.COM
WWW.PALFINGERMARINE.COM

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marek Libák
Tel.: +421910909203
E-mail: poslať životopis
ID: 4804894  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac