Logo PALFINGER Tail Lifts s. r. o.

Konštruktér, Strojný inžinier

PALFINGER Tail Lifts s. r. o.

Miletičova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 800 EUR/mesiaccelková výška mzdy závisí od odbornosti a skúseností kandidáta v odbore, napr. prax 5r. a viac --> od 2200€, prax 10r. a viac --> od 2550€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pracovné úlohy budú v rozmedzí od jednoduchých projektov až po projekty, kde sú potrebné veľmi dobré technické zručnosti a presnosť.
  • Navrhovanie žeriavov, zdvíhacích zariadení a ich komponentov v úzkej spolupráci s technickým oddelením Marine Handling Solutions v Bergene (NO) a s výrobnou prevádzkou v meste Gdynia (PL).
  • Vytváranie 3D modelov a technických výkresov v programe Inventor podľa zákazníckych požiadaviek a požiadaviek podľa klasifikácie žeriavov.
  • Príprava technickej dokumentácie.
  • Podpora ostatných oddelení od montáže až po popredajné služby pri technických otázkach.
  • Vykonávanie potrebnej koordinácie s interným personálom a dodávateľmi na splnenie cieľov návrhu a projektu.

  • Občasná práca z domu.
  • Pružná pracovná doba.
  • Ročné prehodnotenie platu.
  • Jazykové kurzy aj pre rodinných príslušníkov.
  • Príspevok pri pracovných výročiach.
  • Extra príspevok na obedové poukážky, stravné lístky v hodnote 7€.
  • Káva, čaj.
  • Parkovanie.

V prípade otázok ohľadom hore uvedenej pozície nás neváhajte kontaktovať. Veríme, že sa rozhodnete pre PALFINGER Tail Lifts s.r.o. a tešíme sa na Vašu prihlášku.
Využite náš náborový systém a pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov k pohovoru. Týmto ďakujeme ostatným kandidátom, ktorí prejavili záujem a nebudú zaradení do výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo – Navrhovanie žeriavov, zdvíhacej techniky a oceľových konštrukcií; Navrhovanie strojov a zariadení.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Navrhovanie žeriavov, zdvíhacej techniky, oceľových konštrukcií, alebo strojov a zariadení.

Počet rokov praxe

3

  • Schopnosť nájsť dobré a praktické riešenia technických úloh a problémov.
  • Schopnosť pracovať samostatne, ale aj ako člen tímu.
  • Schopnosť plniť pracovné úlohy riadne, systematicky a načas.
  • Zodpovednosť.

PALFINGER Tail Lifts je popredný výrobca hydraulických zdvíhacích plošín (čiel) v Európe i vo svete. Je súčasťou koncernu PALFINGER AG, jedného z najvýznamnejších medzinárodných výrobcov a dodávateľov zdvíhacej techniky vo svete pre úžitkové vozidlá a námorný priemysel. Od roku 2013 PALFINGER Tail Lifts s.r.o. zastrešuje aj prevádzku konštrukčnej kancelárie pre skupinu PALFINGER MARINE, ktorá je popredný svetový výrobca vysoko spoľahlivých na mieru prispôsobených palubných zariadení a riešení manipulácie pre námorný priemysel.

Ďalšie informácie nájdete na:
WWW.PALFINGER.COM
WWW.PALFINGERMARINE.COM

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marek Libák
Tel.: +421910909203
E-mail: poslať životopis
ID: 4793982  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac