Výrobný pracovník

PALETA KONTAKT, spol. s r.o.

Miesto práce
Malženická cesta 1, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- triedenie a oprava drevených paliet podľa požiadaviek
- obsluha elektr. ruč. náradia a pneu-náradia
- obsluha výr. strojov a manipulačného zariadenia
- vykonávanie manuálnych činností
- práca s bremenami

- práca na 1 smenu pondelok-piatok
- motivačné platové ohodnotenie
- dovolenkový a vianočný príplatok, 13.plat
- stravné lístky, príspevok na DDS

V prípade záujmu pošlite svoj štruktúrovaný životopis e-mailom na info@paletakontakt.sk.
Kontaktovaní budú iba uchádzači vyhovujúci zadaným požiadavkám, ostatní uchádzači budú na základe súhlasu evidovaní v databáze spoločnosti po dobu 6 mesiacov.
Upozornenie: Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti Paleta Kontakt, spol s.r.o. so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Dopravu a ubytovanie nezabezpečujeme.

Ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

bezúhonnosť, zodpovedný prístup k práci, čestnosť, spoľahlivosť, lojálnosť,
SŠ vzdelanie technického smeru, skúsenosť s prácou s elektr. ručným náradím,
zdravotná spôsobilosť, fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť

Spoločnosť Paleta Kontakt, spol. s r.o. je stabilná slovenská spoločnosť.
Zaoberá sa nákupom a opravou drevených paliet od roku 1995.
Prioritou je kvalita našej práce, spokojnosť zákazníkov a vlastných pracovníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Paleta Kontakt, spol. s r.o.
Malženická
91701 Trnava

Kontakt

ID: 2939860   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou