Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Cukrár / Cukrárka

Pálenica Jelšovce s.r.o.

Miesto práce
Starý Biskupský Hostinec, Mestský park, na Sihoti, Nitra
Termín nástupu
Ihneď
750 - 900 EUR/mesiacPríplatky podľa zákonníka práce, platené nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a pečenie cukrárskych výrobkov, torty a zákusky

Zamestnanecké ceny jedál a nápojov, firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Cukrár / Potravinárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme zodpovedný prístup, zmysel pre detail a kreativitu.

Historický Biskupský Hostinec v starom parku v Nitre dostal po rokoch chátrania novú tvár. V oddychovej časti parku, v blízkosti rieky Nitra, sa od mája 2015 vyníma táto nádherná budova v plnej svojej kráse a elegancii.
Ide o stavbu v klasicistickom štýle, ktorá v dávnej minulosti slúžila najprv ako hostinec a neskôr ako kaviareň. Postavená bola roku 1831 nitrianskym biskupom Vurumom a hostinec pre pocestných v nej fungoval do rozpadu Rakúska – Uhorska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4773353  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac