Reagujte bez životopisu

Zubný lekár

Palatin Dent s.r.o.

Miesto práce
Soblahovská 7262/2a, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
3 000 - 5 000 EUR/mesiacnástupný plat 2500 až 3000 eur, postupné navyšovanie. Po roku práce (alebo po dohode) plus k fixnému platu percentá za odrobenú prácu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre zubného lekára v zubnej ambulancii na TPP alebo polovičný pracovný úväzok, podľa dohody.
Práca na zmeny: ráno, poobede, podľa dohody.
Flexibilná pracovná doba.
Zaoberáme sa:
- konzervačné zubné lekárstvo
- strojová endodoncia
- estetické zubné lekárstvo
- protetika
- jednoduchá chirurgia
- detské zubné lekárstvo (ošetrujeme aj nespolupracujúce deti za použitia ENTONOXU)

- nadštandardné finančné ohodnotenie.

- možnosť po skúšobnej dobe pracovať na percentá odrobenej práce podľa dohody s postupným navyšovaním plus fixný plat.
- priateľský kolektív
- podpora a príspevok na ďalšie vzdelávanie
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na stravu
- príspevok na cestovanie a parkovanie v prípade dlhého a obtiažneho cestovania za prácou

-možnosť ubytovať sa do nového zariadeného bytu (na prenájom)

- prispôsobíme sa Vaším požiadavkám na materiálové a strojové vybavenie ambulancie podľa Vašich zvyklostí (mikroskop, lupové okuliare, čokoľvek si lekár zažiada)

- možnosť zamerať sa len na výkony, ktoré chcete vykonávať napr. len endodoncia, chirurgia, len konzervačné, protetika, ortodoncia..... Všetko po vzájomnej dohode.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný lekár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vyžaduje sa profesionálny, empatický a trpezlivý prístup k pacientom.

Zubná ambulancia v Trenčíne
- ambulancia je zazmluvnená so všetkými zdravotnými poisťovňami; s príslušným veľkým obvodom , nachádzajúca sa v centre mesta, v tesnej blízkosti nemocnice
- v priestoroch sa nachádzajú dve moderné a plne vybavené zubné ambulancie
- RTG v každej ambulancii
- dentálna hygiena
- recepcia
www.zubar-trencin.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 3073268  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac