Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zubná asistentka

PAL-DENT s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zdravotna sestra , asistentka pri zubnej lekárke,

práca v prijemnom a modernm posted s dlhoročnou tradíciou, 6 hodinova pracova doba, alebo podla dohody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotna sestra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ustretove a mile vystupovanie,dochvilnost

Sme komplex 2 súkromných zubných ambulancií s dlhoročnou praxou, moderným vybavením a stálou klientelou. Ambulancie sa nachádzajú v príjemných privátnych priestoroch, pracujeme v priateľskom kolektíve a s láskou k práci.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4774786  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac