Asistentka

PAKOLE Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Slovnaftská 106, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všetko, čo prináleží mať a zabezpečiť pre dokonalé fungovanie kancelárie obchodnej spoločnosti. Backoffice je možno to správne slovo na tieto činnosti. Pri rozhovore je dovolené sa veľa pýtať, nielen počúvať.

Veľa, ak sa spoločnosti dari.

Ak si samostatná a pracovitá, ponúkame ti popredné miesto pri budovaní nového teamu zahraničnej spoločnosti na slovensku. Nepotrebujeme dokonalého, hotového a rozmaznaného človeka. Úplne postačuje základná orientácia a chuť naučiť sa nové veci. Jazykové zručnosti sú ale dôležité, pretože sa každodenne používajú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nebáť sa a byť ochotný sa učiť novému.

Sme priame zastúpenie zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti vývoja, výroby a predaja moderných priemyselných vykurovacích a vzduchotechnických technológií pre priemyselný sektor, sídliacej v maďarskom mestečku Székesfehérvár. Pôsobíme na slovenskom a českom trhu od roku 1996 a máme pod palcom ako predaj tak aj servis.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3781337  Dátum zverejnenia: 9.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiac800