800 - 1 200 EUR

Asistentka

PAKOLE Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Slovnaftská 106, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všetko, čo prináleží mať a zabezpečiť pre dokonalé fungovanie kancelárie obchodnej spoločnosti. Backoffice je možno to správne slovo na tieto činnosti. Pri rozhovore je dovolené sa veľa pýtať, nielen počúvať.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800

Veľa, ak sa spoločnosti dari.

Ak si samostatná a pracovitá, ponúkame ti popredné miesto pri budovaní nového teamu zahraničnej spoločnosti na slovensku. Nepotrebujeme dokonalého, hotového a rozmaznaného človeka. Úplne postačuje základná orientácia a chuť naučiť sa nové veci. Jazykové zručnosti sú ale dôležité, pretože sa každodenne používajú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nebáť sa a byť ochotný sa učiť novému.

Sme priamy obchodný partner zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti vývoja a výroby priemyselných vykurovacích a vzduchotechnických zariadení, sídliacej v maďarskom mestečku Székesfehérvár. Pôsobíme na slovenskom a českom trhu od roku 1996 a máme pod palcom ako predaj tak aj servis.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Mlynské Nivy 73/a
821 05 Bratislava

Kontakt

ID: 3781337   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800