Obchodník pre optickú mikroskopiu

PaedDr. Elena Moravčíková- SOWIRES

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacplatové podmienky závisia od skúseností uchádzača- na začiatok od 1200 do 1500€, následne je možnosť úpravy mzdy po skúšobnej dobe + po uplynutí prvého roka v spoločnosti- zaujímavé odmeny na základe výsledkov obchodného tímu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta, stabilnú spoločnosť so sídlom v Bratislave, hľadáme človeka s citom pre obchod, ktorý vie, ako komunikovať s klientmi, vie im poskytnúť správnou formou potrebné informácie, prípadne vie poradiť po odbornej stránke. Tento človek by mal byť zdatný aj v komunikácii v angličtine, nakoľko centrála spoločnosti sídli v zahraničí a aj potrebné školenia sú realizované v zahraničí. Práca obchodno-technického zástupcu obnáša aj administratívnu činnosť (v kancelárii v Bratislave), ale aj pohyb v teréne (u klientov). Vítané sú praktické skúsenosti v oblasti optickej mikroskopie, alebo s podobnou prácou. Je dobré vedieť sa orientovať na trhu prístrojového vybavenia.

- vzdelávanie (odborné- hard skills aj soft skills školenia)
- flexibilná pracovná doba
- možnosť home office
- aktívne využívanie cudzieho jazyka
- vozidlo aj na súkromné účely (po cca polroku)
- navýšenie počtu dní dovolenky po odpracovaní 3 rokov
- príspevok do DDS
- káva, čaj, minerálka k dispozícii

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť je jedným z lídrov na slovenskom a českom trhu v oblasti laboratórnych zariadení od roku 1990.
Zákazníkom prináša špičkové prístroje z oblasti analytickej chémie a fyzikálnych meraní. Predstavuje partnera, na ktorého je možné sa spoľahnúť a okrem prístrojov ponúka aj profesionálne poradenstvo a servis.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzikálne, chemické, biologické (vhodné naviazanie na VŠ, výskumné centrá, priemysel)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vysoká miera samostatnosti ako aj tímovej spolupráce
- proaktívny prístup k práci, vysoké pracovné nasadenie
- časová flexibilita spojená s priestorovou flexibilitou - súčasťou práce je cestovanie ku klientom
- výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti, viera vo svoje prezentačné zručnosti, schopnosť vysvetliť zrozumiteľne a s prehľadom, schopnosť viesť školenia/ zaškolenie klientov
- spôsobilosť viesť samostatne obchodné rokovania, schopnosť zvládať argumentáciu, primerané vystupovanie
- schopnosť rýchlo sa učiť a aplikovať získané vedomosti do praxe

SOWIRES- poskytuje služby v oblasti recruitingu, headhuntingu, koučingu, psychodiagnostiky a školení.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4480906  Dátum zverejnenia: 4.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac