Nákupca (Ref. č.: 142019)

PACT Technologies Manufacturing, s. r. o. Továrenská č. 1, 942 01 Šurany

Miesto práce
Továrenská 1, Šurany
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletný nákup surovín - kovov, dreva, umelých hmôt a to v slovenských, ale tiež v zahraničných firmách. Výber a starostlivosť o dodávateľov a subdodávateľov. Riadenie skladových zásob a cenové kalkulácie.
Náplň práce: operatívny nákupca 80 %, strategický nákupca 20 %

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda od 1000 EUR brutto v závislosti od skúseností a praxe

Atraktívny rozsah práce. Spolupráca v ekonomicky rastúcom podniku

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.10.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Výhodou skúsenosti v strojárskom priemysle, alebo stavbe strojov, technické čítanie výkresov , práca s office nástrojmi, dobrá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka slovom, i písmom, isté vystupovanie a cieľavedomosť

opracovávanie plastov, výroba reklamných zariadení, kovovýroba

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PACT Technologies Manufacturing, s. r. o.
Továrenská č. 1
942 01 Šurany

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Rehorčíková
Tel.: 035 6506671
E-mail: poslať životopis
ID: 3758036   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 1000 EUR brutto v závislosti od skúseností a praxe