Office Asistentka/Office Managerka

PACKY ADVERTISING s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 4/A, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 EUR/hod.Mzda záleží od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- firemné nákupy, kancelárske objednávky,
- ad hoc výpomoc Account Managerom,
- zabezpečovanie firemných akcií, vianočných pozdravov, evidencia výročí,
- zabezpečovanie pošty,
- príprava priestorov na obchodné stretnutia, (varenie kávy, čaju, prípadne príprava a zabezpečenie občerstvenia),
- podpora pri správe majetku (komunikácia so správcami),
- práca s programom Mailchimp (vieme zaučiť).

- služobný iPhone,
- služobný notebook,
- skvelé teambuildingy v slnečnom Chorvátsku, Grécku, Česku a na Slovensku,
- príjemné pracovné prostredie,
- super káva,
- ak máš vodičský preukaz môžeš využívať firemné auto na pracovné účely,
- perspektíva kariérneho postupu na post Junior Account Managera neskôr na Account Managera

Informácie o výberovom konaní

Požadovaný týždenný pracovný čas 20. - 25. hod.
Požadujeme študentku 4. alebo 5. ročníka na VŠ Ekonomickej Univerzity v Bratislave
Vhodná pozícia pre ženy

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomická univerzita v Bratislave, Univerzita Komenského, Obchod a Marketing, Marketingová komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- cieľavedomosť, samostatnosť, zodpovednosť,
- vysoký stupeň flexibility, organizačné schopnosti,
- odolnosť voči stresu, proaktivita, reprezentatívne vystupovanie,
- pozitívny prístup,
- vodičský preukaz výhodou (ale nie je povinný),
- chuť usilovne pracovať a posunúť sa na Junior Account Managera neskôr na Account Managera

PACKY ADVERTISING je fullservisová reklamná agentúra. Vie vytvoriť všetko, čo sa spája s reklamou či promotion od log a billboardov, online kampaní a TV spotov. Hlavnou filozofiou spoločnosti je profesionalita, dostupnosť, pohotovosť a rovnako profesionálny a ľudský prístup ku každému zákazníkovi. Už 14 rokov vytvárame profesionálne marketingové výstupy a dbáme na dobré vzťahy s klientmi. U nás zažijete rodinnú atmosféru a zodpovedný prístup k práci.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4502550  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.