Poradíme Vám?

Skladník - Trnava

Packeta Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Odťahová služba Bratislava, Nitrianska, Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac1100 EUR/mesiac 1000€ fix + 100€ variabil

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovných skladníkov, ktorí sa neboja manuálnej práce. Práve teraz máš príležitosť pridať sa k nám a pracovať v našom novom skladovom stredisku v Trnave.

ČO BUDE TVOJOU PRÁCOU?
• Skenovanie balíkov a zásielok.
• Príjem a triedenie zásielok (správne prerozdelenie zásielok podľa regiónov).
• Manipulačné práce v sklade.
• Pomoc kuriérom pri vykladaní a nakladaní zásielok.
• Dodržiavanie bezpečnostných pokynov podľa nadriadeného.
• Iné práce v sklade podľa pokynov nadriadeného.

Pracoval by si u nás od 14:00 do 22:30.
Víkendy a sviatky sú VOĽNÉ.

  • 100 % preplácanie stravných lístkov
  • Preplácanie nadčasov
  • Práca v kmeňovom stave stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Motivujúce odmeňovanie, bonusová zložka mzdy
  • MultiSport karta
  • Služba #MedziNami - odosielanie zásielok za zvýhodnenú cenu
  • Zamestnanecká zľava pri kúpe vozidiel značky Škoda
  • Zamestnanecká zľava u našich partnerov (eshopy)
  • Teambuildingy
  • Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
  • Mzda vyplácaná vždy do 15. dňa v mesiaci
  • Na oslavu životnej udalosti ti radi prispejeme finančným príspevkom či poukážkou (svadba, narodenie dieťa, okrúhle narodeniny)

Veľmi nás teší Váš záujem pracovať práve pre našu spoločnosť.

Vzhľadom na väčšie množstvo uchádzačov Vás budeme spätne kontaktovať najneskôr do 7 pracovných dní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Spoľahlivosť
• Zodpovednosť za zverené balíky a tovar
• Chuť pracovať
• Samostatnosť

Kto sme?
Packeta Slovakia je inovatívna technologicko-logistická platforma, založená v roku 2010, ktorá prevádzkuje jednu z najväčších sietí výdajných miest v strednej Európe. Preto aj na Slovensku predstavuje rýchlosť, jednoduchosť a najmä dostupnosť v počte viac ako 1 300 výdajných miest. Vďaka tomuto riešeniu dokáže e-shop odosielať do 33 krajín, vrátane USA, Ruska, Švajčiarska a Ukrajiny.
1300+ Výdajných miest
300+ Spokojných zamestnancov
30 000 E-shopov

Chceš vedieť čo sa deje v Packete?
Sleduj naše sociálne siete.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCXsduKdC6Oac7BmRp8P9eYQ/featured
Facebook: https://www.facebook.com/packeta.sk
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/packetask/mycompany/
Instagram: https://www.instagram.com/packeta.sk/
Blog: https://blog.zasielkovna.sk/

[email protected]
www.packeta.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Packeta Slovakia s. r. o.
Kopčianska 3338/82A
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Sekereš
E-mail: poslať životopis
ID: 4176180  Dátum zverejnenia: 5.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac