Údržba a správa bytového domu v Stupave

P.U.R.E., s. r. o.

Miesto práce
Stupava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržbárske práce a správa bytového domu v Stupave, prevažne 1-izbové byty,
v pracovné dni prevažne večer cca 2 hod. Jedná sa o 24 bytov v jednom objekte.
7-8 eur / hod, v rozsahu približne 300 eur/mesačne.

Felxibilný pracovný čas. Práca nemusí byť vykonávaná v každý pracovný deň.

spoľahlivosť a presnosť bude na 100% požadovaná, ponúkame príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

prenájom bytových priestorov, rozvoz inštalačného materiálu, rôzne pomocné práce...
ID: 3609164  Dátum zverejnenia: 2.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 300 EUR/mesiac